Meghan Markle (38 l.) od kiedy została księżną, nie ma łatwego życia. Stale jest pod baczną obserwacją całego świata i nie pomaga narastający konflikt na linii Meghan- Kate, oraz niezgoda pomiędzy królewskimi braćmi. Królewskie zaręczyny a później sam ślub w mediach odbiły się głośnym echem. Teraz Księżna i Harry wychowują syna, Archiego. Niedawno świętowali dwa lata od dnia, kiedy podali informację o zaręczynach. Z tej okazji Księżna udostępniła trzy wyjątkowe fotografie.

Plany Meghan Markle i księcia Harry’ego na Święto Dziękczynienia UJAWNIONE: Będzie miała na sobie fartuch

Księżna Meghan i Książę Harry świętują rocznicę dwóch lat zaręczyn

Książę i Księżna Sussex, ogłosili swoje zaręczyny 27 listopada 2017 r. Z tej okazji, Meghan postanowiła na Instagramie udostępnić trzy nigdy wcześniej niepublikowane fotografie. Trzeba przyznać, że to był bardzo romantyczny gest z jej strony. 

Tego dnia dwa lata temu: 27 listopada 2017 roku Książę Harry i Meghan Markle ogłosili wieści o swoich zaręczynach, stając się później Ich Królewskimi Wysokościami, Księciem i Księżną Sussex! Od tamtej pory obchodzili rocznicę ślubu i przywitali na świecie syna, Archiego – brzmi podpis zdjęcia z Meghan i Księciem na Instagramie 

Z tej okazji Księżna opublikowała trzy zdjęcia. Pierwsze z nich przedstawia szczęśliwych Meghan i Harrego, prawdopodobnie z okresu, gdy ogłosili światu swoje zaręczyny. Wyglądali na szalenie zakochanych.

Druga fotografia przedstawia Księżną i jej męża podczas ślubu. Co ciekawe te zdjęcie jeszcze nigdy nie ujrzało światła dziennego. Zdjęcie zostało zrobione w maju 2018 r, przez królewskiego fotografa ślubnego – Alexi Lubomirskiego. Na czarno-białej fotografii widzimy świeżo poślubioną Markle, uśmiechającą się. Księżna tego dnia miała na sobie suknię od Givenchy szytą na miarę,  projektu Clare Waight Keller.

Udostępniając te zdjęcia, Meghan pokazała jak daleko wspólnie zaszli z mężem, od pierwszej randki do rodzicielstwa. Na ostatniej fotografii szczęśliwi rodzice spoglądają na swojego syna. 

Meghan Markle i Książę Harry na Instagramie:

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Instagram/sussexroyal

Meghan Markle Książę Harry

Fot.Instagram/sussexroyal

Ładnie razem wyglądają?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Archie, syn Meghan i Harry’ego, zaprzyjaźnił się z innymi rudymi dziećmi

Naszyjnik Meghan Markle zrobił FURORĘ; też chcecie go mieć?

Meghan Markle rozwiała wszelkie plotki na swój temat. Znamy treść dokumentów prawników księżnej