Brytyjska para James i Nikki Roadnight miała niespodziankę życia, kiedy Keanu Reeves (57 l.) pojawił się, aby świętować ich ślub w Northamptonshire w Anglii.

Keanu Reeves na randce z Alexandrą Grant

Pan młody zobaczył aktora spędzającego czas w barze Fawsley Hall Hotel & Spa i po prostu zaprosił go na przyjęcie. „Był bardzo przyjazny i powiedział, że [przyjdzie] później”, Nikki powiedziała brytyjskiemu Newsweekowi.

Gdy nowożeńcy bawili się na przyjęciu, pracownik hotelu powiedział im, że czeka na nich „bardzo wyjątkowy gość”.

Keanu Reeves na ślubie nieznajomych

„To wszystko było bardzo ekscytujące”, zachwycała się panna młoda. „Poszedłem się przywitać i przedstawić, i zaproponowałem mu drinka, ale odmówił i powiedział, że właśnie miał długi lot, więc nie zostanie długo, ale był taki miły i przyjazny i pogratulował nam ślubu”, wyznali nowożeńcy.

Dawno niewidziany Keanu Reeves na randce z partnerką

Keanu Reeves nie tylko rozmawiał z parą młodą, ale również innymi gośćmi, uśmiechnięty pozował do zdjęć ze wszystkimi chętnymi uczestnikami ślubu.

Panna młoda wyznała, że ​​chociaż ślub był już „idealny” i „magiczny”, Keanu Reeves uczynił ten wyjątkowy dzień niesamowitym, dając im coś wyjątkowego, co będą wspominać z przyjaciółmi całe życie.

Ach, ten Keanu!