Matthew Perry (53 l.) właśnie ujawnił swoistą nienawiść do Keanu Reevesa (58 l.), pisząc o aktorze aż dwukrotnie – wypominając mu, ŻE ŻYJE – w swoim pamiętniku, który trafi do sprzedaży 1. listopada.

Dlaczego pionierzy, myśliciele, tacy jak River Phoenix i Heath Ledger, umierają, a Keanu Reeves wciąż krąży chodzi po ziemi wśród nas? – pisze aktor w książce „Friends, Lovers and the Big Terrible Thing”.

Tak Jennifer Aniston pomogła Matthew Perry’emu, „Jestem jej dozgonnie wdzięczny”

Matthew Perry nakręcił swój pierwszy film, „Noc z życia Jimmy’ego Reardona”, w 1988 roku, w którym zagrał z wieloletnim najlepszym przyjacielem Reevesa, Riverem Phoenixem. Młodzi aktorzy zaprzyjaźnili się na planie.

Gwiazda pisze w swojej książce o śmierci Phoenixa po przedawkowaniu w wieku 23 lat w 1993 roku: „River był pięknym mężczyzną wewnątrz i na zewnątrz i zbyt pięknym dla tego świata, jak się okazało. Zawsze wydaje się, że odchodzą naprawdę utalentowani faceci.”

Matthew Perry uderza w Keanu Reevesa?

Perry opowiada, jak płakał gdy River Phoenix zmarł przed kultowym klubem Viper Room w West Hollywood. Co dziwne, Mattew Perry po śmierci kolegi z planu, aktora komediowego 33-letniego Chrisa Farleya ponownie wypomina Reevesowi, że żyje.

Matthew Perry prawie umarł w wieku 49 lat

Matthew Perry wystąpił u boku Farley’a w komedii w 1988 roku. Kiedy dowiedział się, że Chris Farley zmarł z powodu przedawkowania narkotyków w 1997 roku. Perry po raz kolejny wyznaje, że to niesprawiedliwe, że Reeves wciąż żyje.

Kiedy się dowiedziałem, wybiłem dziurę w ścianie garderoby Jennifer Aniston […] Keanu Reeves jest wśród nas.

Co to tym myślicie?

Matthew Perry Fot. BENS / Wagner AZ / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

Keanu Reeves Fot. Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum