Keanu Reeves i jego dziewczyna Alexandra Grant przyjechali do Nowego Jorku, aby zobaczyć występ na Broadway Show „American Buffalo”, w którym występuje jego przyjaciel z Matrixa, Lawrence Fishburn.

Dawno niewidziany Keanu Reeves ze swoją partnerką

Keanu Reeves na randce z Alexandrą Grant

Na tę wycieczkę 57-letni Reeves ubrał się w grafitowy garnitur, czarną koszulę i brązowe buty, podczas gdy 49-letnia Grant miała na sobie długą granatową sukienkę z głębokim dekoltem i jasnobrązowe sandały.

Piątkowa randka aktora i artystki nadeszła dzień po tym, jak zostali złapani uśmiechnięci, gdy robili zakupy na Piątej Alei i zatrzymali się w pobliskiej restuaracji.

Ta bardzo chroniąca prywatność dwójka po raz pierwszy upubliczniła swój związek w listopadzie 2019 r. Zadebiutowali razem na czerwonym dywanie podczas gali LACMA Art + Film w Los Angeles.

Grant jest znakomitą artystką wizualnym, który bada użycie tekstu i języka w różnych mediach. Ona i Reeves przyjaźnią się od lat, a nawet współpracowali przy pracach, takich jak książka Reevesa z 2011 roku „Oda do szczęścia” i „Shadows” z 2016 roku, również napisana przez Reevesa z ilustracjami Grant.

Ładna z nich para?

New York, NY –  Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY -Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum

New York, NY – , Credit line: Fernando Ramales / BACKGRID / Backgrid USA / Forum