Keanu Reeves (57 l.) i jego dziewczyna Alexandra Grant (49 l.) zostali zauważeni podczas rzadkiego wspólnego wyjścia w Nowym Jorku w ostatni czwartek. Para wyszła ze swojego apartamentowca, by wybrać się do słynnego Saks Fifth Avenue na małe zakupy. Później udali się do Quality Meats Dining na lunch.

Keanu Reeves ma teraz jeszcze dłuższe włosy!

Kanadyjski aktor wyglądał bardzo w swoim stylu, miał na sobie marynarkę, pod którą założył prosty t-shirt bez nadruku. Natomiast jego partnerka, z którą jest od 4 lat wyglądała stylowo w czarnym topie bez rękawów i eleganckich spodniach w kolorze magenty, podtrzymywanym przez czarny pasek ze złotą sprzączką. Artystka wizualna połączyła strój z brązową torbą kubełkiem i czarnymi espadrylami na niewielkiego koturnie.

Keanu Reeves i jego partnerka

Keanu Reeves wywołał plotki o zaręczynach po tym, jak w marcu zauważono, że przegląda pierścionki w sklepie jubilerskim w Irene Neuwirth na Melrose Place w zachodnim Hollywood. Aktor, który nigdy nie był żonaty, spotyka się z Alexandrą od 2018 roku, ale nie ujawnili swojego romansu, dopóki nie wzięli udziału w gali LACMA Art + Film x Gucci w Los Angeles w listopadzie 2019 roku.

Keanu Reeves w poszukiwaniu pierścionka zaręczynowego

Keanu współpracował z Alexandrą przy książkach „Oda do szczęścia” i „Cienie”. Podczas gdy Alexandra zajmowała się sztuką wizualną dla tomów jego poezji – pierwszego wydanego w 2011 roku i następnych 5 lat później.

Keanu Reeves, Credit line: MEGA / The Mega Agency / Forum

Keanu Reeves Fot. CARLOS OSORIO / Reuters / Forum

Keanu Reeves Fot. Forum