Kendra Wilkinson wspomina swój pierwszy raz z Hugh Hefnerem

782 782

Kendra Wilkinson w swojej pierwszej książce o dość dwuznacznym tytule Sliding Into Home opowiada o swoim pierwszym razie z Hugh Hefnerem.

Brzmi mniej, niż antyromantycznie.

Jeśli ktoś chciałby się skutecznie zniechęcić do seksu, wystarczy przeżyć coś podobnego.

Zamiast świec i czułych słówek była grupa biuściastych blondynek, które wskakiwały kolejno na pobudzonego tabletkami staruszka.

– Jedna z dziewczyn spytała, czy chcę iść na górę do pokoju Hefa. W głowie dźwięczał mi głos mamy mówiącej: \”Wiesz, że tam są orgie\”. Powiedziałam: \”OK, jeśli muszę.\”. Wydawało się, że każda dziewczyna tam szła i gdybym ja tego nie zrobiła, byłoby dziwnie. Jedna po drugiej, każda z nich wskakiwała na Hefa i uprawiała z nim seks przez minutę. Bacznie obserwowałam ich każdy ruch. Kiedy przyszła moja kolej, było dziwnie. Nie myślałam o tym, o ile starszy jest Hef, wszystkie części ciała pracowały tak samo. Chciałam tam być.

Starzec i łańcuszek dziewczyn, które wskakują na minutę. Czy w towarzyszył im stoper dźwięczący, że przychodzi pora na zmianę?

 
57 Komentarze
Opinie w linii
Zobacz wszystkie komentarze

fuuuj, jak kobieta/mężczyzna może się kochac z kimś, kto miał przed nią/nim tyle kobiet/mężczyzn? chociaz nie, dzi*ki to lubią. Niech sie lepiej zbadają…

No ale zobaczcie jak się chłop trzyma 😀 Czyli jednak sex to zdrowie 🙂

słoneczko XD

Okropność!!!A ja na jej miejscu bym nie poszła nawet inne szły…

gość, 07-07-10, 19:47 napisał(a):fuuuuuuuuuuuuuuuuuuracja OMG!!!!

gość, 07-07-10, 09:41 napisał(a):i jeszcze te ku***y w tetewizji puszczaja, pisza o nich, promuja zwykle kur**stwo a potem sie dziwia ze swiat jest zep[suty, ze nastolatki sie puszczaja /boska..dobrze prawisz

fuuuuuuuuuuuuuuuuuu

i jeszcze te ku***y w tetewizji puszczaja, pisza o nich, promuja zwykle kur**stwo a potem sie dziwia ze swiat jest zep[suty, ze nastolatki sie puszczaja /boska..

Rzygać mi sie chce jak pomyślę że te młode panny i ten worek kompostu uprawiają “orgie”

gość, 06-07-10, 16:53 napisał(a):o matko zaraz zwymiotuję… spoko, nie jestes sama 😉

Masakra. Jestem ciekawa jakie choróbska one wszystkie mają, jak tam było kilka-kilkanaście dziewczyn i każda na niego wskakiwała….i on w tylu prostytutkach maczał…heh no nieźle zasyfieni ci ludzie muszą byc:D żal. Bo zalozę się że na każdą nie zmienial prezerwyatywy co 1 min

gość, 06-07-10, 22:57 napisał(a):tak na sucho na niego wchodzily czy podniecalo je ogladanie kolezanek na suchym badylu?ha ha hadobry komentarzhi hi suchy badyl 😉

szmata prostytutka i wywłoka

gość, 06-07-10, 23:09 napisał(a):Gdybym nawet w młodości, głupocie i żądzy pieniądza zrobiła coś równie obrzydliwego to starałabym się zrobić wszystko, żeby ten mroczny epizod mojego życia nie wyszedł nigdy na światło dzienne. Dlaczego ona się tym jeszcze chwali?! Oczywiście, że i tak każdy wie, że ona z nim spała, ale zawsze istniała taka możliwość, że może jednak nie, może trzymał te dziewczyny przy sobie tylko dla zachowania wizerunku playboya, ale teraz rozwiała wszelkie wątpliwości… Otóż to. Sama do tej pory wolałam myśleć, że wszystkie te jego króliczki pełnią jedynie role reklamową, czyli pokazują się z nim na imprezach i robią za jego dziewczyny, a tak naprawdę są wynajętymi modelkami. W końcu to już mocno starszy pan, który wydawać by się mogło, hulaszcze lata ma za sobą i tyle już przeżył, że zwyczajnie nie ma ochoty na orgie. Poza tym po prostu w głowie mi się nie mieściło, że jakakolwiek dziewczyna w moim wieku (a jestem wieku Kendry) mogłaby zrobić coś takiego. Niestety wszelkie moje wątpliwości zostały teraz rozwiane (bo nie wierzę, że sama wymyśliłaby coś tak kompromitującego na własny temat) i o ile tolerowałam newsy o niej, bo wmawiałam sobie, że to podstawiona modelka, a nie dziwka, tak teraz jej twarz napawa mnie obrzydzeniem. Zrobiła to – już tego nie cofnie, ale zachowałaby resztki godności i zamilkła.

nieźle poryte

Gdybym nawet w młodości, głupocie i żądzy pieniądza zrobiła coś równie obrzydliwego to starałabym się zrobić wszystko, żeby ten mroczny epizod mojego życia nie wyszedł nigdy na światło dzienne. Dlaczego ona się tym jeszcze chwali?! Oczywiście, że i tak każdy wie, że ona z nim spała, ale zawsze istniała taka możliwość, że może jednak nie, może trzymał te dziewczyny przy sobie tylko dla zachowania wizerunku playboya, ale teraz rozwiała wszelkie wątpliwości…

tak na sucho na niego wchodzily czy podniecalo je ogladanie kolezanek na suchym badylu?

rety, to juz nudne!I niesmaczne ;/Ile czasu bedzie odcinac kupony od tej slawy bylej d*** starego Hefnera?NO, ALE JAK SIE NIC INNEGO NIE POTRAFI, BOZIA POSKAPILA JAKIEGOKOLWIEK TALENT;)

PROSTYTUTKA czym się ta pani rożni od kurwy robiącej loda za 300 zlotych ? niczym, tyle, że ona robi loda za 30 tysięcy, albo i więcej. Jest zwykłym smieciem i dziwię się, że media promują taki dno.

Ojej! Jakie głupie te dziewczyny /pseudo/ Playboya! Wszystko by zrobiły dla popularności i “Sławy”,nawet uprawiały seks z tym pustym i obleśnym dziadem! Ohydne to i żałosne! Niedobrze mi! 🙁

Masakra!!! A media promują takie dno!

wstyd mi za jej głupotę, podporządkować sie takiemu dziadowi… 🙁

takich rewelacji będzie więcej. moim zdaniem- Kendra będzie rzucać zmyślonymi historyjkami za każdym razem, jak się zrobi za cicho wokół niej….

gość, 06-07-10, 20:19 napisał(a):Sama bym na niego wskoczylabłagam powiedz, że żartujesz!

Sama bym na niego wskoczyla

niech robi co chce 😀

przecież to jest ich życie! nikt ich siłą do tej orgii nie zmuszał, więc robią co zechcą. tylko że kendra powinna myśleć teraz o dziecku, które będzie kiedyś chodziło do przedszkola, szkoły i oby tylko nie było utożsamiane z mamusią, która uprawiała minutowy seks kiedy chciała

hmm no zyła jak chciała, widać jej to pasowało

może kendra miała stoper ;pto jest ich wybór nikt tych dziewczn do niczego nie przymuszał a że sobie akurat taką drogę kariery wybrały to ich psrawa

Ciekawe ile w tym jest prawdy a ile bujdy, bo Kendra za mądra nie jest

W ameryce sa same dziwki!!!

t jest dośc dziwne ;>

o matko zaraz zwymiotuję…

zwykła dzi*ka która zjadłaby własne gów*no żeby tylko było o niej głośno. Żal mi takich ludzi, powinni robić na nich testy leków, przynajmniej do czegoś by się przydali

gówno nie kariera.

Prostytutka i tyle.

‘W głowie dźwięczał mi głos mamy mówiącej: “Wiesz, że tam są orgie”. ’ rozbawilo mnie to strasznie;ddglupota Ameryki<3

fu fu fu, nie rozumiem jak moza byc az tak glupim!

OK, skoro muszęnic nie musiałaś pff !

gość, 06-07-10, 11:48 napisał(a):IDIOTKAI PO CO TO OGLASZA?KASA NAJWAZNIEJSZA NIE?TAM TO ZYLA SOBIE JAK KROLOWAMyślę,że szanująca się dziewczyna nie chciała by tam być za żadne pieniądze…Żadne…..

Dziewucha pochodzi z zapyziałej dziury.Dała dupy staremu dziadowi i pamietajcie wszystkie puszczalskie,że w wieku 80 lat ma nie stać tylko ma być czyściutki….za to wam sie płąci tanie laski…

już dawno wiadomo,że jest dziwką.Potwierdzenie faktow

Haha xD Komentarz ze stoperem rozłożył mnie na łopatki xD To przykre, ale sama sobie zgotowała taki los xd

a kiedys podobo twierdzila ze nigdy z nim nie spala 🙂

wiadomo, że za darmo to bym tam ich nie trzymał, banda puszczalskich lasek, które dla kasy i sławy zrobią wszystko, ochyda

Komentarz ze stoperem idealny 😀

współczuje jej dziecku że ma taką matkę

jesli chciała zostać “króliczkiem” to taki minutowy sex z pobudzonym staruchem który na wspomaganiu może długo jest o wiele lepszy niż np. godzina. Każda po minucie i po krzyku Hef był zaspokojony a dziewczyny zbyt długo się nie męczyły.

gość, 06-07-10, 11:27 napisał(a):nie wierze w przyszłość tego naroduJakiego narodu?? Ameryka to ściepy narodowości z całego świata

a czego siespodziewaliście? że zaprasza je na noc do swojego pokoju a kazda z nich ma swój tydzień? kazdy zdrow facet majac w domu ładne laski chętne zrobiłby to samo więc nie oszukujmy się. I nie bądzmy na pokaz pruderyjne.