Życie Hugh Hefnera naprawdę kręciło się wokół seksu. Celebryta, biznesmen i słynny playboy do końca życia – dosłownie – był aktywny seksualnie. Teraz jego ostatnia małżonka – Crystal Hefner zdradziła, że Hugh pod koniec życia brał tyle Viagry, że… ogłuchł.

Znasz TE mroczne tajemnice Hugh Hefnera?

Zaskakujące? Okazuje się, że według wielu badań, utrata słuchu w jednym lub obu uszach jest znanym skutkiem ubocznym długotrwałego stosowania Viagry.

Była modelka „Playboya” napisała w swoim pamiętniku, „Hef zawsze powtarzał, że wolałby być głuchy i nadal móc uprawiać seks”.

Crystal Hefner i kolejne sekrety rezydencji Playboy’a

Crystal poznała Hugh, gdy ona miała 21 lat, a on 81. Dziewczyna z małej miejscowości w USA myślała, że spełniły się jej najśmielsze marzenia. Okazało się, że rzeczywistość mocno różniła się od wyobrażeń. Założyciel „Playboy’a” rzekomo kontrolował każdy szczegół życia Crystal, łącznie z kolorem lakieru do paznokci.

Służący wyjawia szokujące zwyczaje Hugh Hefnera

Oprócz tego miał ją zmuszać do brania udziału w orgiach, „To było żenujące. Nie wiem, ile osób było jednocześnie w naszej sypialni, ale… dużo […] Nikt tak naprawdę nie chciał tam być, ale myślę, że w umyśle Hefa miał nadal 40 lat, a te noce, ludzie, rezydencja ugruntowały tę myślał – „Nadal to mam”.