Tragedii rodzinnej ciąg dalszy… Podobno Kevin Costner (68 l.) chce się „zemścić” na swojej żonie, z którą jest w separacji Christine Baumgartner (49 l.). Podobno bliski przyjaciel byłej Costnera, wyznał dziennikarzom brytyjskiego Daily Mail, że aktor z chciał „upokorzyć” swoją eks po tym, jak złożyła pozew o rozwód.

Eks Kevina Costnera, „212 tysięcy złotych alimentów to za mało”

Tu nie chodzi o dom, chodzi o to, aby uczynić życie Christine piekłem za to, że faktycznie przeszła przez rozwód […] Christine powiedziała, że nie byłaby zaskoczona, gdyby Kevin wyprowadził ją z posiadłości przy pomocy policji, twierdzi źródło.

Była projektantka torebek, która ma troje dzieci z zdobywcą Oscara musi opuścić swoją posiadłość w Santa Barbara w Kalifornii do końca lipca po tym, jak sędzia zatwierdził umowę przedmałżeńską, którą oboje podpisali w 2004 roku.

Kevin Costner rozpętał piekło swojej byłej

To Christine chciała, aby to przejście było jak najbardziej pokojowe ze względu na dobro dzieci […] Kevin zrobił coś zupełnie przeciwnego […] On nie myśli o dzieciach, o tym, jak traumatyczne jest to dla nich, dodaje informator.

Christine Baumgartner i jej astronomiczne żądania rozwodowe

Christine Baumgartner złożył pozew o rozwód z aktorem w maju tego roku po 18 latach małżeństwa, powołując się na „różnice nie do pogodzenia”. Podobno Kevin Costner był zszokowany i dowiedział się o decyzji małżonki przez prawników.