Khloe Kardashian (35 l.) i Tristan Thompson (29 l.) spędzają razem kwarantannę i nawet jej matka – Kris Jenner (64 l.) nie wierzy, że między nimi do niczego nie doszło. W sieci aż huczy od plotek, a ta najnowsza szczególnie zdenerwowała Koko. Gwiazda opowiedziała na temat doniesień o rzekomej ciąży.

Khloe Kardashian wykorzystuje córkę True, by pozostać w formie

Khloe Kardashian odpowiada na plotki o ciąży

Khloe Kardashian i koszykarza Tristana Thompsona łączy trudna przeszłość. Para wychowuje wspólnie 2-letnią córeczkę True, jednak ich związek nigdy nie będzie taki, jak przez podziałem. Tristan wiele razy pokazał, że nie dorósł do poważnego związku. Zdradzał Koko, a miarka się przebrała, gdy wyszło na jaw, że on i najlepsza bff Kylie – Jordyn Woods za dobrze bawili się w swoim towarzystwie, podczas jednej z suto zakrapianych imprez. Tego było dla Khloe za dużo i pożegnała niewiernego kawalera.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson gdy byli parą.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson, fot.Forum/BACKGRID USA.

Khloe Kardashian jest w ciąży?

Gdy wyszło na jaw, że ex para spędza ze sobą kwarantannę – fani zaczęli spekulować, że Khloe spodziewa się dziecka. W ostatnim sezonie rodzinnego show Khloe zdecydowała, że chce zamrozić swoje jajeczka. Przyznała, że chce by to Tristan był dawcą nasienia. Dodatkowo Koko od dłuższego czasu nie opublikowała zdjęcia całej sylwetki, gdzie widać by było jej brzuch. To dało fanom do myślenia.

Kardashianka nie ukrywała, że rozzłościła ją ta plotka. Na Twitterze nie szczędziła gorzkich słów:

Jestem oburzona tym, co widzę. Ludzie twierdzą, że wiedzą o mnie wszystko. O mojej macicy też. To chore – zagrzmiała w pierwszym z wpisów.

Widziałam tyle bolesnych/podłych historii i tweetów o mnie, które opisywały fałszywe historie. A nawet jeśli to prawda… to moje życie, nie wasze – kontynuowała Kardashianka.

Widać, ze plotka oburzyła Khloe – jednak celebrytka nie napisała wprost, czy jest w ciąży.

Myślicie, ze coś może być na rzeczy?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Ale się postarał! Tristan Thompson przygotował dla Khloe Kardashian niespodziankę

Khloe Kardashian pokazała, co je na śniadanie jej córka – zdrowo?

Kim Kardashian pozuje NAGO. WOW, co za figura – piszą fani

Tristan Thompson

Tristan Thompson, fot.Forum/BACKGRID USA.

Khloe Kardashian z córką True

Khloe Kardashian, fot.Forum/BACKGRID USA.