Khloe Kardashian (35 l.) przeszła chyba największą metamorfozę z sióstr Kardashian-Jenner. Znacznie zeszczuplała i teraz chętniej pokazuje swoje kobiece krągłości. Kardashianka zdradziła, jak przy pomocy córki udaje się jej zachować formę nawet podczas pandemii.

Ale się postarał! Tristan Thompson przygotował dla Khloe Kardashian niespodziankę

Khloe Kardashian ćwiczy razem z córką True

Khloe Kardashian przez lata miała nadwagę i czuła się niepewnie, bo mówiono, że jest najbrzydszą ze sławnych sióstr. Khloe się jednak nie dała i na naszych oczach przeszła spektakularną metamorfozę. Celebrytka wzięła się ostro za siebie, wynajęła trenera personalnego gwiazd i nie obijała się na siłowni. Pilnowanie diety plus regularne ćwiczenia dały spektakularne efekty.

Khloe Kardashian pokazała, co je na śniadanie jej córka – zdrowo?

Tym razem Kardashianka wpadła na genialny pomysł dbania o swoją sylwetkę. Koko przyznała, że niedługo czeka ją profesjonalna sesja zdjęciowa, dla jej marki Good American. Do tego czasu Khloe musi ostro pilnować tego co je i pamiętać o ćwiczeniach. Jednak podczas pandemii koronawirusa czasami brakuje motywacji – Khloe ma na to radę.

Trening Khloe Kardashian z córką:

https://www.instagram.com/p/CAETM1QBAJy/

Kardashianka udostępniła nagranie, na którym biegnie, a do jej pasa jest przywiązany sznurek, za którym ciągnie małą True w wózku. Koko połączyła przyjemne z pożytecznym. Ona dba o ciało, a jej córka True zwiedza okolice Calabasas, gdzie znajduje się ich dom.

Khloe do intensywnego treningu dodała energetyzującą muzykę. Kardashianka słuchała piosenki „Survivor – Eye Of The Tiger” – którą można było usłyszeć podczas treningu legendarnego Rocky’ego Balboa.

Podoba się Wam sylwetka Khloe?

Widać, ze włożyła sporo pracy, by tak wyglądać.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Na Netflixie będzie można obejrzeć perypetie Rodziny Kardashianów. Kiedy show trafi na platformę?

Kim Kardashian dała Kris Jenner piękny prezent z okazji Dnia Matki. Wie, czym ją zaskoczyć.

Khloe Kardashian i Tristan Thompson SYPIAJĄ ze sobą podczas kwarantanny? Kris Jenner jest tego pewna

Khloe Kardashian pokazała długie i szczupłe nogi w krótkiej mini.

Khloe Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.

Khloe Kardashian z córką True na rękach.

Khloe Kardashian z córką True, fot.Forum/Backgrid USA.