Khloe Kardashian (35 l.) od kiedy urodziła córeczkę bardzo spokorniała. Celebrytka stroni od konfliktów, raczej stara się żyć w zgodzie z samą sobą. Jak zapowiedziała w jednym z wywiadów, czuje się teraz rewelacyjnie i nie zamierza wrócić do randkowania. Całą swoją uwagę skupia na małej True.

Khloe Kardashian w drodze do lekarza; wspiera bliską osobę podczas wizyty (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian w obcisłych legginsach i skórzanej kurtce

Wszystkie Kardashianki słyną z perfekcyjnych selfie. Celebrytki znają różne sztuki, jak sprawić by optycznie wyglądać szczuplej na fotografiach. Tym razem Khloe została zauważona przez fotoreporterów na spacerze z jej BFF – Maliką.

Khloe wie, jak się ubrać na jesienne popołudnie. Kardashianka tego dnia postawiła na drapieżną ale wygodną stylizację. Wyglądała jak dziewczyna gwiazdy rocka w czarnym zestawie. Khloe połączyła skórzaną kurtkę motocyklową z czarnymi legginsami do kostek. W tym sezonie tego typu kurtki są bardzo modne. Na nogi ubrała sportowe buty z kolekcji Kanye’go Westa. Obcisły strój podkreślił powabne kształty współzałożycielki Good American.

Khloe Kardashian rezygnuje na jakiś czas z randkowania

Koko nigdy nie wyglądała lepiej, zauważył to również jej były partner – Tristan Thompson. Koszykarz regularnie zamieszcza zalotne komentarze pod postami na Instagramie Khloe, pomimo skandali z licznymi zdradami oraz ich dramatycznym rozstaniem na początku tego roku.

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM

Udana stylizacja?

ZOBACZ WIĘCEJ:

WOW! Khloe Kardashian jako Cruella deVil z córeczką w halloweenowym przebraniu (ZDJECIA)

Khloe Kardashian chce odnowić kontakt z byłym mężem jednak BOI się spotkania z nim!

Khloe Kardashian jest BRUNETKĄ! Promuje z siostrami nowe perfumy

Sonda

poll-violet

Fani zauważyli, że usta Khloe są ostatnio zdecydowanie większe. Proszą, by celebrytka przestała je pompować. A jak Wam odobają się pełne wargi celebrytki?

1

Dawon temu, gdy nie powiększała ust, Khloe wyglądała o wiele lepiej

2

Bardziej mi się podoba teraz, z pełnymi ustami

3

Zawsze wygląda świetnie bez względu na to czy powiększa usta, czy nie