Kardashianki to najpopularniejszy klan na świecie. Rodzina ta żyje w dość hermetycznym środowisku, spędzają razem wiele czasu i zawsze mogą na siebie liczyć. Można się domyślać, że Kim Kardashian obecnie ma ogromną pomoc ze strony rodziny podczas rozwodu z Kanye Westem.

Kim Kardashian o kłótnie z mężem w KUWTK

Kris Jenner przerywa ciszę na temat ROZWODU Kim Kardashian i Kanye Westa

W ostatnim odcinku „Keeping Up with the Kardashians” pokazano moment, kiedy Kim przeżywała boleśnie tweety męża na jej temat i jego start w kampanii prezydenckiej. Przyjaciółka rodziny Malika Haqq niezręcznie zapytała:Więc Twój mąż kandyduje na prezydenta? Będziesz następną Pierwszą Damą?„.

Tego nie jestem pewna. To był długi dzień – odpowiedziała Kim.

Gwiazda przed kamerą zaczęła tłumaczyć, że wszyscy widzą w mediach różne informacje na temat jej życia z Kanye, ale zawsze szanowała męża i nie rozmawia w programie o ich wspólnych sprawach, a teraz o tweetach.

Po tym, jak Malika ponownie zapytała o nagłówki o Kanye, Kim podkreśliła, że „nie chce rozmawiać o tym przed kamerą”.

Khloe zdradziła, że Kim zajmuje się sprawami bardzo prywatnymi dla siebie i mimo że jest osobą spokojną, wie, że to wszystko mocno na nią wpływa.

Z kolei Kris Jenner była bardzo zaniepokojona rozmową telefoniczną Kim:

Cieszę się, że przylecę, to znaczy mogę dziś wieczorem wsiąść do samolotu. Kiedy z nim rozmawiałem, mówi, że nie – powiedziała Kim do kogoś przez telefon.

Kim Kardashian w końcu odniosła się do ROZWODU? „Czuję się jak przegrany”

Potem Kim wyjaśniła przed kamerą, że kiedy Kanye był w Wyoming i publikował wiele rzeczy w mediach społecznościowych, było to dla niej bardzo frustrujące.

Musisz jednak po prostu odciąć się od tego, co dzieje się w domu i w Internecie, więc próbuję jechać do Wyoming, żeby być z nim – powiedziała celebrytka.

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem

Kim Kardashian płacze podczas rozmowy z Kanye Westem fot. Backgrid USA / Forum

Wtedy Kris powiedziała do Khloe i Kourtney, że Kim walczy z tym wszystkim, co się dzieje wokół niej, a najbardziej martwi się, że nie wie jak Kim radzi sobie ze stresem.

Zawsze lubi spokój podczas burzy (red. Kim). Myślę, że ma dużo na głowie. Dużo się dzieje ze szkołą prawniczą i wszystkim innym, dziećmi, wszystkim – podkreśla Kris.

Khloe dodała, że nie mówi Kim, co ma robić, nie daje jej rad, bo nie jest odpowiednią osobą do tego, ale jest przy niej, żeby ją po prostu słuchać.

W sieci pojawiło się zdjęcie POZWU rozwodowego Kim Kardashian. Znany jest powód rozpadu małżeństwa

Kris wtedy zasugerowała, żeby siostry zorganizowały coś Kim, aby przestała się martwić. Khloe przyznała, że to jest dobry pomysł na zorganizowanie czegoś.

Kardashianki zabawiły w domu wakacyjnym w Malibu. W tym czasie Kendall Jenner opiekowała się ich dziećmi- córką Khloé – True, córką Kim – Chicago i synem Psalmem.

Dzisiejszy wieczór to wielka noc: zamierzamy spędzić noc z dziewczynami w Malibu, aby Kim dobrze się bawiła i zapomniała o wszystkim, co ją dręczy. Kim nie ma pojęcia, więc to będzie ogromna niespodzianka. Kendall będzie odpowiedzialna za True, Chicago i Psalma – powiedziała Khloe.

Przypominamy, że Kanye West w sierpniu ubiegłego roku musiała zmierzyć się z publicznym upokorzeniem ze strony męża. Kanye w serii wpisów na Twitterze oznajmił, że od dłuższego czasu próbował rozwieść się z celebrytką. Przyrównał teściową do dyktatora Kim Dzong Una i wysnuł wnioski, że Kim go zdradziła. Przyznał również, że gdy ta była w ciąży z North, to rozważali aborcję.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair.

Kim Kardashian i Kanye West na gali Vanity Fair. Fot.Forum/Mega Agency.

Kim Kardashian i Kanye West

Kanye West i Kim Kardashian, fot.Forum/Backgrid USA.