Khloe Kardashian (35 l.) nie ma szczęścia do długotrwałych związków. Piękna celebrytka jest zdradzana praktycznie przez każdego partnera. Khloe przeszła prawdziwe piekło będą w związku małżeńskim z koszykarzem Lamarem Odomem (39 l.), który nie dość, że ją zdradzał, to nadużywał narkotyków. Mało tego Odom wydał książkę, w której zdradził szczegóły ich relacji.

Khloe Kardashian WYBACZA Tristanowi Thompsonowi: „Wszyscy popełniamy błędy”

Khloe Kardashian tęskni za byłym mężem, który ją zdradzał

Niedzielny odcinek popularnego reality-show „Keeping Up With The Kardashians” okazał się niemałą niespodzianką dla fanów programu. 35-letnia celebrytka przyznała, że ​​tęskni za ex mężem. Mogliśmy usłyszeć Khloé Kardashian mówiącą, że „chciałaby się spotkać” z Lamarem Odomem. Skłoniła ją do tego rozmowa telefoniczna z byłym partnerem. Celebrytka rozmawiała na ten temat ze swoimi siostrami. Kim i Kourtney doradzały jej, co ma zrobić w tej sytuacji. Kim była przychylna spotkaniu siostry z byłym partnerem.

Zadzwonił do mnie. Wiedziałam, że kiedyś znów porozmawiamy. Jestem po prostu szczęśliwa – zdradziła Khloé swoim starszym siostrom w najnowszym odcinku. Powiedział: Chciałbym cię zobaczyć osobiście. Po prostu czuję, że mamy tak wiele do nadrobienia – powiedziała zadowolona celebrytka

Historia związku Khloe Kardashian i Lamara Odoma

Chociaż Khloé ujawniła, że ​​miała „przyzwoitą i miłą rozmowę z Lamarem”, wciąż ma pewne zastrzeżenia co do niego. 

Nie chcę go w żaden sposób wprowadzać w błąd, ale mimo wszystko chciałbym się z nim spotkać – wyznała

Khloé i Lamar zaręczyli się zaledwie miesiąc po spotkaniu we wrześniu 2009 roku. Ich małżeństwo dobiegło końca, gdy Khloé złożyła wniosek o rozwód w 2013 roku, po odkryciu, że Lamar ją zdradza, a także nadużywa narkotyków. Jednak Kardashianka wstrzymała ten proces, aby wesprzeć i pomóc w dojściu do zdrowia Lamarowi po tym, jak został znaleziony nieprzytomny z przedawkowania w październiku 2015 r. Podczas hospitalizacji Khloé była odpowiedzialna za wszystkie decyzje medyczne i finansowe, podczas gdy Lamar był w śpiączce. Ich rozwód został sfinalizowany w 2016 r. po wielu procesach i udrękach. 

Teraz Lamar spotyka się z 32- letnią Sabriną Parr, trenerką fitness, ale jeśli nowy odcinek KUWTK jest jakąkolwiek wskazówką, jego historia z Khloé jeszcze się nie skończyła.

Khloe Kardashian udowodniła, że ​​w jej sercu zawsze będzie szczególna miejsce dla Lamara Odoma.

ZOBACZ WIĘCEJ:

True Thompson, córka Khloe Kardashian, to cały tata! (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian jest taka SZCZUPŁA! Ta sukienka podkreśliła jej figurę (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian i Kylie Jenner spotkały się z ex mężem i byłym chłopakiem (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

The Armenian Coat Of Arms around my neck 🙏🏽🇦🇲

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/Backgrid USA

Khloe Kardashian Lamar Odom

Fot.FORUM