Khloe Kardashian (38 l.) wywołała plotki o romansie z włoskim aktorem, doskonale znanym w Polsce Michele Morronem, po tym, jak oboje zostali zauważeni razem  podczas i po pokazie Dolce & Gabbana wiosna/lato 2023 w Mediolanie.

Michele Morrone wytatuował sobie imię Siekluckiej

Podczas imprezy Khloe Kardashian i Michele Morrone, który pojawił się w polskim erotycznym thrillerze Netflixa „365 Dni” i jego sequelu z 2022 roku, siedzieli obok siebie, w pobliżu dzieci Kim z North West (9 l.), Saint West (6 l.) i Chicago West (4 l.) oraz mamy Kris Jenner.

Khloe Kardashian i Michele Morrone razem?

Włoski aktor (a także polski celebryta), opublikował na swojej historii na Instagramie, siebie i Khloe, jak przytulają się za kulisami. Przystojny Włoch obejmuje ją ramieniem i wydaje się szepcze jej do ucha.

Michele Morrone zmienił fryzurę, fanki oszalały

Zdjęcie stało się wiralowe, podobnie jak inny film udostępniony przez fanów, który pokazuje, jak oboje tańczą blisko siebie na afterparty. Niestety na razie żadna ze stron nie udzieliła mediom komentarza w tej sprawie.

Jednak fakt, że informacja o Michelu Morronie (znanego z polskiego filmu), obiegła świat. Blanka Lipińska na pewno liczy na nową falę oglądalności „365 dni”.

38-letnia Khloe, ani 31-letni Michele nie śledzą się na Instagramie. A wiadomo, że to znaczy „zawiązek”.