Khloe Kardashian dawała już kilka szans Tristanowi. Zdradzał ją tuż przed narodzinami córki, później znów zachował się nielojalnie, gdy pocałował przyjaciółkę Kylie Jenner, Jordyn Woods. Mimo tego, dla dobra ich 3-letniej córki postanowiła dać mu szansę a on wkupił się w jej łaski i obsypywał ją prezentami.

Khloe Kardashian znowu zdradzona? 

Ale się postarał! Tristan Thompson przygotował dla Khloe Kardashian niespodziankę

Niestety amerykańskie media podają, że Tristan znowu oszukał Khloe. Wyszło na jaw, dzięki uprzejmości modelki z Instagrama – napisała, że związała się z graczem NBA w styczniu i ​​zapewniał ją, że jest singlem.

Powiedział mi, że nie jest już w związku, więc powiedziałam OK. Rozmawialiśmy, spotykaliśmy się wiele razy, wychodziliśmy razem, wszystko – mówiła Sydney Chase w wywiadzie „No Jumper”.

Tristan Thompson prosi Khloe Kardashian, aby wprowadziła się do niego NA ZAWSZE (VIDEO)

Chase powiedziała w podcaście „No Jumper”, że spędzili ze sobą wystarczająco dużo czasu z Tristanem i byłaby w stanie podzielić się intymnymi szczegółami z jego ciała. Kontaktował się z nią jeszcze dzień po urodzinach True:

Po raz pierwszy spotkaliśmy się dokładnie 11 listopada, wtedy wszystko się zaczęło. Później po raz ostatni kontaktowaliśmy się – oprócz momentu, gdy napisał do mnie – po tym, jak dowiedział się o wywiadzie. To było dzień po imprezie urodzinowej jego córki, kiedy tylko wrócił do domu z Bostonu – tłumaczyła modelka.

Khloe i Tristan podobno wrócili do siebie zeszłego lata podczas kwarantanny. Podobno ​​zaczęli nawet rozmawiać o wynajęciu surogatki, aby mieć razem kolejne dziecko.

Khloe Kardashian odniosła się do swojej relacji z Tristanem Thompsonem

Khloe Kardashian z córką w Bostonie

Khloe Kardashian z córką w Bostonie fot. Backgrid USA / Forum

Khloe Kardashian jest przybita po zakończeniu show

Khloe Kardashian jest przybita po zakończeniu show fot. Backgrid USA / Forum

X17online.com / X17 / Forum

Khloe Kardshian i Tristan Thompson

Khloe Kardshian i Tristan Thompson fot. Backgrid USA / Forum

Tristan Thompson

Tristan Thompson, fot.Forum/BACKGRID USA.