Khloe Kardashian (35 l.) rozstała się z koszykarzem Tristanem Thompsonem (28 l.) w atmosferze mega skandalu. Cały świat na własne oczy zobaczył, jak Tristan zabawia się w towarzystwie kilu kobiet, podczas gdy jego partnerka leży w domu lata dzień przed porodem. Później było tylko gorzej. Media dowiedziały się o skandalicznym zachowaniu byłej przyjaciółki Kylie Jenner, Jordyn Woods, która całowała się z partnerem Khloe. Kardashianka i Tristan Para mają śliczną córeczkę True, natomiast wychowaniem dziewczynki zajmuje się celebrytka.

True Thompson, córka Khloe Kardashian, to cały tata! (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian wybacza Tristanowi wszystkie zdrady!

Kardashianka postanowiła opowiedzieć o tym, jak poradziła sobie z medialnymi zdradami ojca ich wspólnej córki, True, w nowym wywiadzie do odcinka podcastu Jaya Shetty’a On Purpose. Khloe powiedziała, że odpuszcza wszystkie przewinienia, których dopuścił się ojciec jej dziecka. Gwiazda stwierdziła, że dłużej nie może żyć w nienawiści i karmić się negatywną energią. 

Nie sądzę, że jest złym człowiekiem. Myślę, że wszyscy popełniamy błędy, jesteśmy ludźmi. Jego poczynania skrzywdzą mnie tylko wtedy, gdy trzymam się tej złości i odgrywam rolę ofiaryNie wierzę w bycie ofiarą. Wierzę w „Okej, to mi się przydarzyło, wymyślmy co zrobić i jak przez to przejdziemy”, a jeśli będę otwarta i szczera, to może będę w stanie pomóc innym ludziom poczuć się na zasadzie: „W porządku, wszyscy jesteśmy ludźmi, wszyscy przechodzimy przez ciężkie chwile –  powiedziała w wywiadzie Khloe 

Khloe Kardashian wróci do Tristana Thompsona ze względu na córkę?

Khloe powiedziała, że dłużej nie może potępiać Tristana za jego błędy. Zwróciła również uwagę na to, jak w dzisiejszych czasach ludzie z łatwością zrywają kontakty.

Nie możesz po prostu kogoś potępiać za popełnianie błędów innych niż ty. Czuję, że wszyscy tak szybko rezygnujemy z ludzi i jest to dla mnie takie ciężkie. Coś, na czym się koncentruję, to upewnienie się, że jestem uzdrowiona z tych emocji – kontynuowała Kardashianka

Khloe wyjaśniła również, że chociaż było ciężko, gdy dowiedziała się, że była przyjaciółka rodziny, 22- letnia Jordyn Woods całowała się z Tristanem, nie chciała użalać się nad sobą

To naturalne, że stajesz się ofiarą. Zwłaszcza, gdy jesteś na świeczniku, a cały świat mówi:„ Och, tak mi Ciebie szkoda ”. Ok, dziękuję, ale podobna sytuacja z pewnością wcześniej przytrafiła się setce ludzi. Nie mówię, że to jest w porządku, mówię tylko, że nie umrę – szczerze powiedziała o tym, jak znosiła medialną nagonkę na byłego partnera. 

Mimo że nie jest już w związku z Tristanem, Khloe upewniła się, że jedną z najważniejszych rzeczy, które chce zrobić, jest utrzymanie go w życiu ich rocznej córki True . 

Nigdy nie skrzywdził True. On i ja mamy własną relację, a Tristan i True mają swoje. Moja siostra Kourtney [Kardashian] i Scott  Disick], są niesamowitymi współrodzicami – wyjaśniła

Khloe romanse odstawia na bok. Gwiazda teraz skupia się na dbaniu o siebie i oczywiście o swoją uroczą córeczkę. 

Teraz nie dbam o randki. Nie spieszy mi się z tym, czuję się dobrze i tak naprawdę nie potrzebuję więcej. Myślę, że szczególnie w mojej rodzinie jesteśmy dobrzy w ruszaniu naprzód. Mamy bardzo duże, wybaczające serca i po prostu idziemy dalej – zakończyła optymistycznie Khloe. 

Wygląda na to, że Kardashianka naprawdę przemyślała całą sprawę.

ZOBACZ WIĘCEJ:

Khloe Kardashian zaczęła zakupy świąteczne w październiku (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian idzie z mężczyzną pod rękę (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian i Kylie Jenner spotkały się z ex mężem i byłym chłopakiem (ZDJĘCIA)

View this post on Instagram

Until the end of time, it’s you and I

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Khloe Kardashian

Fot.FORUM/BACKGRID USA

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Fot.FORUM/ BACKGRID USA

Khloe Kardashian Tristan Thompson

Fot.FORUM/ BACKGRID USA