Khloe Kardashian (35 l.) zrobiła ogromny progres w swoim życiu. Przez lata uważana za najbrzydszą i najgrubszą Kardashiankę, która w sumie niczym się nie wyróżnia. Od kiedy schudła i zainwestowała w nową twarz Khloe dalej nie ma z górki. Jej życie to pasmo dramatów. Khloe odcięła się od toksycznych osób, przez które wiele wycierpiała. Wygląda na to, że dochodzi do siebie po trudnym okresie.

Khloe Kardashian na lunchu z byłym partnerem swojej siostry; ale się wystroiła! (ZDJĘCIA)

Khloe Kardashian w nieudanej stylówce. Wygląda jak w ciuchach po bracie

Kardashianki znane są z tego, że nie mają własnego gustu. Oby tylko jedna z sióstr pokazała się publicznie w dziwnej stylizacji, zaraz cała reszta będzie to kopiować. Swojego czasu hitem celebrytek były gorsety noszone na co dzień, czy spodnie wyglądające na zrobione z plastiku. W imię mody Kardashianki są gotowe do wszelkich poświęceń. Każda z sióstr koniecznie chce udowodnić, że nadąża za trendami, czasami wyglądając bardziej karykaturalnie niż modnie.

Fotoreporterzy przyłapali Khloe w towarzystwie swojej przyjaciółki Maliki. Panie często widywane są razem. Szczególnie teraz, gdy BFF Kardashianki poinformowała o swojej ciąży, Khloe chętnie wciela się w rolę eksperta, sama urodziła pierwsze dziecko ponad rok temu. Kardashianka doradza przyjaciółce w tematach ciąży. Kobiety zostały zauważone robiąc zakupy w sklepie z artykułami dla niemowląt. Khloe postawiła na za dużą stylizację. Całość chyba ją trochę przytłoczyła. Na stylizację składała się obszerna biała koszulka, spod której wystawał beżowy stanik oraz podniszczone, dżinsowe spodnie typu boyfriend. Na nogi ubrała złote klapki.

Co myślicie o stylizacji Khloe, podoba się Wam?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Tristan Thompson nie poddaje się i dalej chce odzyskać Khloe Kardashian. Znowu skomentował jej zdjęcie!

Khloe Kardashian w piżamie i szpilkach. Jej twarz wygląda coraz dziwniej (ZDJĘCIA)

Córka Khloe Kardashian, True, jest bardzo WYSOKA! Kiedy ona tak wyrosła?

View this post on Instagram

Random and Bored 🐩

A post shared by Khloé (@khloekardashian) on

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian zauważona przez fotoreporterów na zakupach z przyjaciółką. Kardashianka postawiła na nieudaną stylizację w za dużych ciuchach. Fot.Forum/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian zauważona przez fotoreporterów na zakupach z przyjaciółką. Kardashianka postawiła na nieudaną stylizację w za dużych ciuchach. Fot.Forum/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian wybrała się na lunch w towarzystwie byłego faceta jej siostry, Kourtney. Fot.Forum/Backgrid USA

Khloe Kardashian

Khloe Kardashian opuszcza studio nagraniowe w Los Angeles. Fot.Forum/BACKGRID USA