Kris Jenner w swojej książce All Things Kardashian niemal sama się do tego przyznała, ale sprytnie zmieniła datę romansu, by przypadkiem nie wskazywała na to, że dziewięć miesięcy później na świat przyszła jej córeczka, Khloe.

PISALIŚMY O TYM TUTAJ.

Teraz rodzinny sekret zdradziła druga żona Roberta Kardashiana, 63-letnia Jan Ashley, która poślubiła adwokata po tym, jak rozwiódł się z Kris Jenner.

Zdaniem Jan Robert wyznał jej krótko po ślubie, że Khloe nie jest jego biologiczną córką.

– Powiedział mi to, gdy się pobraliśmy. Popatrzył na mnie, jakby to było coś oczywistego. \”Wiesz, że Khloe nie jest tak naprawdę Kardashianką, prawda?\”. A ja tylko odparłam: \”OK\” i tyle – mówi Jan.

– Khloe sama o to ciągle pytała – dodaje Ellen Kardashian, która poślubiła Roberta Kardashiana na dwa miesiące przed jego śmiercią, po sześciu latach związku. – Nie przypominała reszty rodzeństwa. Była wysoka, miała inną figurę, jasne, kręcone włosy. Nie wyglądała, jak pozostała trójka.

– Robert faktycznie kwestionował to, czy jest jego córką. Każdy mężczyzna by tak zrobił, gdyby wiedział, że żona go zdradzała – dodaje Ellen.

I twierdzi, że ojciec Kardashianek wspominał, jak on i Kris Jenner nawet nie sypiali ze sobą w okresie, gdy Khloe została poczęta.

\"Khloe

\"Khloe

\"Khloe

\"Khloe