Władimir Putin zdecydował się najechać na Ukrainę nad ranem 24 lutego – data z pewnością przejedzie do historii. Wojna trwa już 12 dni: jest mnóstwo zabitych żołnierzy z obydwóch stron, jak i cywili, w tym nawet dzieci. Wielu Ukraińców szuka schronienia w Polsce: Polacy stanęli na wysokości zadania i niemal natychmiast rozpoczęli zbiórki pieniężne i szukania noclegów dla uchodźców.

Co siedzi w GŁOWIE Putina? Eksperci analizują

Władimir Putin zdradził, kiedy zakończy wojnę na Ukrainie 

Władimir Putin milczał przez pierwszy tydzień napaści na Ukrainę, pisano, że ukrywa się w bunkrze na Uralu. Jednak dwa dni temu zgodził się na rozmowę telefoniczną między innymi z Prezydentem Francji, jak i Turcji. Podczas tych rozmów zdradził, kiedy zakończy wojnę!

Te memy BEZLITOŚNIE jadą po PUTINIE!

Prezydent Rosji w rozmowie z Recep Tayyip Erdoğanem, jak i Emmanuelem Macronem zapowiedział, że zakończy wojnę pod jednym warunkiem – kiedy Ukraina przestanie się stawiać, a przede wszystkim, kiedy Kijów się podda.

Kobiety Władimira Putina. Kim są jego córki? Genialne, dobrze wykształcone i…owiane tajemnicą

Jak widać, Władimir Putin nie ma nic już do stracenia. Cały świat wie, że jest zbrodniarzem wojennym i wielu europejskich polityków stara się go postawić przed Międzynarodowym Trybunałem Karnym w Hadze.

Władimir Putin

Władimir Putin Fot. Forum

Władimir Putin

Władimir Putin Fot. Forum

Władimir Putin

Władimir Putin Fot. Forum

Vladimir Putin Fot. Alexei Nikolsky / TASS / Forum

Vladimir Putin Fot. Mikhail Metzel / TASS / Forum