Ostatnio miliarder Paweł Marchewka zorganizował huczne urodziny na Lazurowym Wybrzeżu. Przyjęcie było bardzo wystawne i z pompą. Wszystkie media rozpisywały się o imprezie ze względu na to, że zaprosił wielu celebrytów m.in. Majdanów, Krzysztofa Piątka z żoną, Agnieszkę Woźniak-Starak i Lewandowskich. Przyjęcie odbyło się w Palais Bulles, czyli Bańkowym Pałacu, który należy do projektanta Pierre’a Cardin. 

Rodzina Majdanów, Lewandowscy, Krzysztof Piątek i wielu innych na wystawnych urodzinach MILIARDERA we Francji

O tym, kim jest Paweł Marchewka nie było problemu się dowiedzieć, ponieważ wiele branżowych portali już o nim pisało. Mężczyzna jest miliarderem, a według rankingu przygotowanego przez Bankier.pl w 2023 roku jego majątek wyceniono na 8,6 mld zł i jest piątym najbogatszym człowiekiem w Polsce, tuż za Dominiką Kulczyk – jest twórcą i właścicielem Techlandu, która wyprodukowała tak kultowe gry komputerowe jak: „Dying Light”, „Dead Island”,” oraz „Call of Juarez”.

Kim jest ukochana Pawła Marchewki?

Teraz przyszedł czas na jego żonę! Aleksandra Marchewka do tej pory nie pojawiała się w show-biznesie, jedynie sporadycznie można ją było zobaczyć na pokaz mody, na których chętnie pozowała z koleżankami m.in.Joanną Przetakiewicz oraz Małgorzatą Rozenek-Majdan.

Miliarder obchodził huczne 51 urodziny na Lazurowym Wybrzeżu w otoczeniu gwiazd. Jaki majątek ma Paweł Marchewka?

Natomiast na co dzień Aleksandra pracuje dla firmy Techland, której założycielem jest mąż Paweł. Kobieta jest w firmie na stanowisku Acting Chief HR Officer oraz Executive Board Member. Poza tym jest także prawniczką – w 2015 r. ukończyła jednolite studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim.

Kim jest ukochana Pawła Marchewki? Fot. Instagram

Kim jest ukochana Pawła Marchewki? Fot. Instagram

Kim jest ukochana Pawła Marchewki? Fot. Instagram