Maciej Musiał jest jedną z tych gwiazd, o miłosnym życiu której plotkuje się naprawdę wiele. Zresztą już nie raz łączono go z różnymi, pięknymi kobietami. Jednakże przeważnie doniesienia te prędzej czy później okazywały się nieprawdziwe lub po prostu niczym „mocnym” nie poparte. Dlaczego tak się działo? Cóż, okazuje się, że aktor od 8 lat spotyka się z jedną i tą samą kobietą. Wiecie o kim mowa?

Maciej Musiał z kolczykiem w uchu zwiedza Nowy Jork: „Jak George Michael”

Maciej Musiał – dziewczyna

Jest przystojny, młody, zdolny i ambitny. Nic dziwnego, że wokół niego zawsze krążą atrakcyjne kobiety. I choć gwiazdor mógłby mieć prawdopodobnie wiele ukochanych, jednej z warszawskich influencerek udało się zdobyć serce aktora. Kim jest ta szczęściara? Według magazynu „Bobry Tydzień” mowa o Aleksandrze Teresie Grzymskiej. Blogerka znana jest na Instagramie jako alexiiteresa. Jej poczynania w sieci śledzi ponad 35 tysięcy osób. Dziewczyna pokazuje swoim followersom przeważnie modowe i vintage stylizacje.

Kinga Duda i Maciej Musiał razem w Londynie. Zbliżą się do siebie na emigracji?

Dodajmy, że Maciej nigdy nie wspomniał publicznie o Oli. A wszystko dlatego, że już od wielu lat dba on o swoje życie prywatne i niewielu szczegółom z niego pozwala wyjść na światło dziennie. Zresztą biorąc pod uwagę staż pary, wygląda na to, że ta taktyka ma sens. Jeśli więc chcecie zobaczyć ich wspólne fotografie, możecie polować na nie jedynie na profilu Aleksandry. U Macieja na próżno szukać romantycznych postów. Według czasopisma, które uchyliło rąbek tajemnicy o związku Musiała, Maciek i Ola są doskonale dobraną parą. Widać, że oboje są w sobie zakochani i dobrze czują się w swoim towarzystwie.