Kinga Duda (25 l.) zrezygnowała ze stażu po trzech miesiącach i zdecydowała, że przeprowadza się do Angliigdzie będzie dalej zdobywać doświadczenie i kształcić się na stanowisku konsultanta prawnego. Kinga w nowym mieście nie będzie czuła się aż tak samotnie, bowiem do Anglii wyemigrował również Maciej Musiał. Wiadomo, że córka Andrzeja Dudy i popularny aktor znają się od dawna, ale czy pobyt z dala od Polski zbliży ich do siebie?

Kinga Duda zarobi więcej od ojca

Kinga Duda i Maciej Musiał wyjeżdżają do Wielkiej Brytanii za pracą

Kinga Duda z pewnością jest dumą rodziców. Mimo młodego wieku dziewczyna może pochwalić się imponująco wyglądającym CV. Kinga jest osobą pracowitą i ambitną, dlatego zdecydowała się na wyjazd za granicę by zdobywać jak najlepsze wykształcenie.

Kinga poszła w ślady ojca i skończyła prawo na Uniwersytecie Jagielońskim, a także podyplomowe studia w Waszyngtonie. Do Londynu przeprowadza się za lepszą pracą. Dodatkowym plusem będzie większa anonimowość, a każdy z jej kroków nie będzie śledzony przez media.

Kinga Duda

Warszawa, 15.02.2020. Inauguracja kampanii wyborczej urzedujacego prezydenta Andrzeja Dudy. Fot. Adam Chelstowski/Forum

W Wielkiej Brytanii zamieszkał również Maciej Musiał. Aktor w jednym z wywiadów przyznał, że przeprowadzka może pomóc mu w rozkręceniu międzynarodowej kariery. Aktor zdecydował się na Anglię z tego względu, że chce mieć bliski kontakt z rodziną a także w każdej chwili może przylecieć do kraju, gdy znajdzie się interesująca oferta pracy.

Kingę i Macieja łączy wiele lat przyjaźni. Niegdyś media próbowały na siłę ich połączyć, jednak Kinga spotykała się wtedy ze studentem medycyny. Być może teraz, z dala od rodzinnego domu para zbliży się do siebie jeszcze bardziej? Nic nie stoi im na przeszkodzie. 

Z pewnością Kinga może liczyć na wsparcie aktora.

Maciej Musiał na Instagramie:

View this post on Instagram

🍳

A post shared by Maciej Musiał (@maciejmusial_official) on

Maciej Musiał

scena z: Maciej Musiał, SK:, , fot. AKPA/AKPA

Tworzyliby udany związek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kinga Duda po trzech miesiącach zrezygnowała z pracy. Na horyzoncie pojawiła się lepsza oferta!

Maciej Musiał planuje wyemigrować z Polski! Aktor wyprowadzi się do Wielkiej Brytanii

Kinga Duda OBCIĘŁA włosy. Co za metamorfoza!