Kuba Wojewódzki (56 l.) od momentu, w którym rozstał się ze swoją, byłą już partnerką, Renatą Koczurek nie pokazał się publicznie w towarzystwie nowej wybranki serca. Wiadomo, że dziennikarz jest w związku, gdyż sam postanowił podzielić się tą wiadomością i nie raz w swoim programie podkreślał, że jego serce jest już zajęte. Fani Wojewódzkiego postanowili dowiedzieć się kim jest nowa kobieta w jego życiu.

Kuba Wojewódzki na Openerze.Jak wychowawca na koloniach

Kuba Wojewódzki ma nową dziewczynę, okazało się, że jest to ex Maćka Musiała

Wielkim zaskoczeniem było, gdy Kuba Wojewódzki w swoim show zdradził, że jest zakochany. Czyżby jakiejś kobiecie udało się przyskrzynić gwiazdora? Jak udało się ustalić portalowi Plotek, nową dziewczyną samozwańczego „króla TVNKuby Wojewódzkiego jest młodziutka, 22-letnia studentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Marta, bo tak nazywa się obecna miłość dziennikarza jest wysoką i piękną blondynką. Jak podają osoby z bliskiego środowiska Wojewódzkiego, dziewczyna wcześniej związana była z aktorem – Maciejem Musiałem. W lipcu 2017 roku aktor postanowił zabrać dziewczynę na wesele w roli towarzyszki zabawy. Na swoim Instagramie młoda kobieta wrzuciła wtedy wspólne zdjęcia, nie tylko z Musiałem, ale również z innymi, znanymi gośćmi przyjęcia, m.in. udało się jej zrobić zdjęcie z Robertem Lewandowskim.

TYLKO U NAS: Dominika Zasiewska zdradza kulisy współpracy z Kubą Wojewódzkim

Kim jest nowa kobieta Kuby Wojewódzkiego?

Partnerka Kuby Wojewódzkiego oprócz medycyny interesuje się także modelingiem, a na swoim koncie ma tytuł Miss Ziemi Łódzkiej oraz udział w finale konkursu Miss Polski. Kobieta jest 34 lata młodsza od dziennikarza. Jak podał do informacji serwis plotkarki, Marta od momentu w którym związała się z showmanem odizolowała się od swoich rówieśników. Para spotyka się głównie w hotelach Hilton oraz Anders, gdzie widywany jest luksusowy samochód Wojewódzkiego.

Rozmawiam z nią w nocy o trzustce. Będzie mnie miała z czego leczyć – zdradził dziennikarz w programie.

Jej tatuś, mój teść, jest młodszy ode mnie – wyznał w swoim show Kuba Wojewódzki.

Myślicie, że Wojewódzki będzie pokazywał się publicznie z nową wybranką serca, tak jak robił to z Renatą Koczurek?

ZOBACZ WIĘCEJ:

Kuba Wojewódzki pokazał dziewczynę. Chyba ją już znamy

Kuba Wojewódzki zapytał Kasię Warnke, z jakim mężczyzną zdradziłaby męża, Piotra Stramowskiego

Kuba Wojewódzki z ciężarną Farną na kolacji

 

Kuba Wojewódzki

scena z: Kuba Wojewódzki, SK:, , fot. Piętka Mieszko/AKPA

Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki. Fot. AKPA

SK: Otwarcie restauracji Kuby Wojewódzkiego Niewinni Czarodzieje 2.0, , fot. Baranowski/AKPA