Któraż z pań nie chciałaby wyglądać jak Kim Kardashian? Plotki głoszą, że Big Sean zostawił Nayę Riverę, bo ta miała obsesję na punkcie upodabniania się do celebrytki (teraz spotyka się z Arianą Grande). Furiatek, które powiększają pośladki i wydają fortunę, by choć trochę przypominać Kimmy nie brakuje, ofiar takich operacji plastycznych też. Krągłości tej damy są naturalne, a media już od dłuższego czasu porównują ją do ukochanej Kanye Westa.

Mowa o Kelly Brook, która swoją karierę zaczęła już jako 16-latka. Angielka zdobiła wiele okładek i brała udział w licznych kampaniach. Ma za sobą udział w Tańcu z gwiazdami i przygody z prowadzeniem programów. Dziś na jej koncie widnieją okrągłe sumki, a propozycji sesji zdjęciowych nie brakuje. Brook pokazała właśnie video zza kulis jednej z nich.

Modelka pochwaliła się makijażem w stylu Kim. To właśnie Kardashianka rozpowszechniła konturowanie twarzy. Taki make-up jest bardzo czasochłonny (sama Kim robi go ponoć aż 3 godziny), ale efekty potrafią być powalające.

Wracając do Brook – piękniejsza od Kim?

Jak konturować twarz w stylu Kim Kardashian – TUTAJ.

&nbsp

Work Day #Contour #KimK #Beauty 👸 #GarysMakeupBook

Film zamieszczony przez użytkownika Kelly Brook (@iamkb)

Kim Kardashian nieźle się wkurzy? (FOTO+VIDEO)

Kim Kardashian nieźle się wkurzy? (FOTO+VIDEO)

Kim Kardashian nieźle się wkurzy? (FOTO+VIDEO)

Kim Kardashian nieźle się wkurzy? (FOTO+VIDEO)