Kim Kardashian nie może się ostatnio opędzić od złośliwych docinków na temat jej związku z Reggiem Bushem. Już od dłuższego czasu mówi się, że sportowiec zdradza ją na lewo i prawo. Ostatnio pojawiły się nawet plotki mówiące o tym, że ma na boku stałą dziewczynę, 22-letnią producentkę telewizyjną Najmah Brown.

Kardashian przy każdej okazji jest wypytywana przez reporterów o to, czy podejrzewa, że doniesienia te mogą być prawdą. Do tego na jej oficjalnej stronie co rusz pojawiają się komentarze o prostej treści: „Reggie cię zdradza!\”

\”Jest taka dziewczyna o imieniu Najmah Brown i ludzie mówią, że Reggie mnie z nią zdradza. Mówią, że to jego dziewczyna na boku. Ale to jest totalnie nieprawdziwe, bo Reggie nawet jej nie zna, nigdy się z nią nie spotkał! Było jeszcze mówione, że wybuchła awantura między pewną panną a mną podczas meczu koszykówki i że poszło właśnie o Reggiego. I znowu – to kłamstwa. Publikowano nawet zdjęcia tych kobiet, a one pisały do mnie na MySpace i mówiły, że jest im strasznie przykro przez całą tę sytuację. Przestańcie więc mnie wypytywać w kółko o to samo i przestańcie spamować na mojej stronie. Reggie mnie nie zdradza!\” – broni się Kim.

Najmah możecie zobaczyć poniżej. To ta pani w czarnej sukience: