Plotki o rozwodzie Kim Kardashian (37 l.) i Kanye Westa (40 l.) powracają co jakiś czas. Tym razem mają związek z ostatnimi dziwnymi zachowaniami rapera.

Hejt na Kanyego Westa. Po tym, co zrobił, fani go NIENAWIDZĄ!

Pod koniec 2016 roku Kanye przeszedł załamanie nerwowe i podobno znów jest mu bliski. Wszystko zaczęło się od jego wpisów na Twitterze, w których m.in. wspierał Donalda Trumpa. Kim stanęła w jego obronie, ale to chyba tylko dobra mina do złej gry.

Kim rozmawia z prawnikami o rozwodzie. Kanye zachowuje się bardziej nieprzewidywalnie niż kiedykolwiek wcześniej. Jest tak źle, że śpią w oddzielnych pokojach – zdradza informator Life&Style.

Kim ostatnio zabiera dzieci i dużo czasu spędza z ich babcią Kris. Bardzo potrzebuje teraz pomocy, odkąd urodziła się Chicago, a na męża nie ma co liczyć.

Kanye potrzebuje profesjonalnej pomocy. Ma urojenia. Myśli, że jest zbawicielem. Mówi do siebie i rozmawia z ludźmi, którzy nie są w pokoju, myśli, że jest obserwowany.

Kim jest WŚCIEKŁA na Westa! ON z niej drwi

Raper nie chce przyjąć żadnej pomocy. Uważa, że wszystko jest z nim w porządku. Dodatkowo ma wyruszyć w trasę koncertową, co również nie podoba się Kim.

Myślicie, że tym razem pozew naprawdę wyląduje w sądzie?

Kim Kardashian składa POZEW rozwodowy

Kim Kardashian składa POZEW rozwodowy

Kim Kardashian składa POZEW rozwodowy