Kim Kardashian opisała swoim fanom dramatyczne wydarzenia sprzed kilku dni. Celebrytka zupełnie stracił zimną krew, gdy jej 3-letni syn dostał silnej reakcji alergicznej na jad pszczoły.

Wiemy jak będzie wyglądało baby-shower! Kim Kardashian ma nietypowy pomysł

Fani postrzegają Kim Kardashian (38 l.) jako spokojną i opanowaną. Celebrytka nieźle sobie radzi w kryzysowych sytuacjach (wyjątkiem był chyba moment, gdy została obrabowana w Paryżu. Wtedy naprawdę się wystraszyła i nawet nie próbowała tego maskować). Na co dzień jednak Kim udaje się spokojnie ogarniać rzeczywistość – dom, dzieci, biznes, fanów i presję mediów.

Kim zdradziła jednak, że są takie sytuacje, w których i ona traci zimną krew, zaczyna panikować, krzyczeć. Ogólnie mówić – szaleje ze strachu. Kilka dni temu miał miejsce wypadek, który sprawił, ze Kimmy prawie umarła ze strachu.

To chyba NAJPIĘKNIEJSZE zdjęcie Kanye Westa i Sainta

Na Twitterze Kimmy napisała, że w miniony weekend jej 3-letni syn dostał silnej reakcji uczuleniowej na jad pszczoły. Na widok użądlonego dziecka celebrytka wpadła w panikę. Zadzwoniła pod numer ratunkowy i krzycząc relacjonowała, co się wydarzyło:

Khloe musiała mnie uspokojać! – pisze Kim. – Bywam super zen, ale potrafię też bardzo dramatyzować – wyznała Kim.

Żona Kanye Westa dodała, że zawsze szaleje ze strachu, gdy któreś z jej dzieci się skaleczy albo stanie się mu coś złego.

To nie jest pupa Kim Kardashian, choć też wbiła się w legginsy (ZDJĘCIA)

I trudno się dziwić. Mało która mama zachowuje w takich sytuacjach stoicki spokój.

Kim Kardashian Kim Kardashian z córką Nori
Kim Kardashian shows off her famous curves in sparkling grey unitard as she leaves her hotel in Paris / No credit / BACKGRID , kod: Kim Kardashian