Podczas tegorocznej gali MET w miniony poniedziałek Kim Kardashian pobiła wszystkich. Gwiazda reality show błyszczała w tej samej olśniewającej sukience, którą Marilyn Monroe miała na sobie, gdy śpiewała „Happy Birthday” prezydentowi Johnowi F. Kennedy’emu w 1962 roku.

Pete Davidson i Kim Kardashian na obiedzie u prezydenta USA

Kim Kardashian na gali MET

Zastanawiacie się, jak to zrobiła? Zajęło jej to kilka wycieczek do szefostwa muzeum Ripley’s, spełnienie mnóstwa zasad bezpieczeństwa i… diety. Gwiazda zrzuciła podobno 8kg w ciągu 3 tygodni, by wcisnąć się w tę małą sukienkę Monroe.

Kim, jak Marilyn Monroe

„To było jak przygotowywanie się do roli” – wyznała Kardashian, która, by przekształcić się w gwiazdę rozjaśniła włosy na platynowy blond i dopełniła look białą, futrzaną etolą i wiszącymi, diamentowymi kolczykami.

To jedna z najdroższych sukienek na świecie. Jej pierwotna cena w 1962 roku to 12,000 dolarów, co odpowiada około 114 tysiącom w dzisiejszych dolarach. Zaś Ripley’s kupił sukienkę na aukcji Julien’s w listopadzie 2016 roku za 4,81 miliona dolarów.

Była pracowniczka Kardashianek, „nie było mnie stać na benzynę, a one zarabiały miliony”

Zaś jej partner Pete Davidson na gali MET 2022 pojawił się w klasycznym garniturze z kolekcji Diora. Podziwiamy Kim, to się nazywa poświęcenie!

 

Sonda

poll-violet

Niektóre gwiazdy minęły się z motywem przewodnim imprezy i postawiły wyłącznie na szokowanie...

1

Irina Shayk prosto z motocykla

2

Gigi Hadid owinięta kołdrą z łóżka

3

Bella Hadid w stroju z sypialni BDSM

4

Kylie Jenner w ślubnej (?) sukni

5

Cara Delevingne w...w sumie nie wiemy jak to skomentować?