Klaudia Halejcio w Walentynki oświadczyła, że spodziewa się dziecka. Po raz pierwszy pokazała też partnera, którego nie pokazuje w mediach społecznościowych. Informacja zaskoczyła nawet jej fanów, ponieważ skutecznie ukrywała zaokrąglony brzuszek.

Kludia Halejcio o ciąży w Dzień Dobry TVN

Klaudia Halejcio zdradziła płeć dziecka? Fanka dopatrzyła się szczegółu na zdjęciu

Dzień dobry TVN” w piątek wyemitowało wywiad z aktorką, w którym opowiedziała o ciąży. Nie ukrywa, że jest to dla niej największy cud i jest bardzo szczęśliwa.

Obiecałam Oskarowi, że się nie będę wzruszać, bo zawsze jak o tym mówię, to bardzo się wzruszam. Jestem bardzo szczęśliwa, ale też trochę jestem przerażona tym, bo w sumie nic nie wiem, no bo skąd mam wiedzieć? – przyznała.

Paulina Krupińska nie przypomina siebie? Pod nowym zdjęciem jest masa PORÓWNAŃ

Klaudia Halejcio zdradziła, że nie znosi dobrze ciąży i już ma wiele nieprzespanych nocy:

Nie boję się nieprzespanych nocy, no bo już trochę mnie mój maluszek przygotowuje na to. Jestem z tych kobiet, które nie śpią przez ten cały okres. Jak ja się kładę, już się uspokajam, to tam się gdzieś zaczyna pewne szaleństwo i już chyba mam przeczucie, że ten temperament to chyba będzie po mnie – stwierdza.

Gwiazda opowiedziała też trochę o partnerze, Oskarze, którego nie pokazuje fanom. Podkreśliła, że w końcu trafiła na mężczyznę tego jedynego:

W końcu trafiłam na taką osobę swojego życia. Gdy poznaje się kogoś takiego no to jest się pewnym, więc tę prywatność tak staraliśmy się raczej ukrywać. Jak gdzieś się mój partner przewija, to wszyscy wiedzą, że jest, ale go nie widać. On na początku myślał, że ja to sama ogłoszę, a później już z tego, że go tak długo przetrzymałam przed tą informacją, mówił: „Ja chce być w tym najważniejszym momencie, w którym ty to powiesz”.  Zgodził się, zobaczymy czy będzie się chciał dalej pokazywać – tłumaczy.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Dzień Dobry TVN (@dziendobrytvn)

Klaudia Halejcio z partnerem informują o ciąży aktorki.

Klaudia Halejcio z partnerem informują o ciąży aktorki. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z USG.

Klaudia Halejcio pokazała zdjęcia z USG. Fot.Instagram/klaudiahalejcio.

scena z: Klaudia Halejcio, SK:, , fot. Podlewski/AKPA