Jakub Rzeźniczak i Magdalena Stępień rozstali się, gdy modelka była w zaawansowanej ciąży. Niedawno w sieci pojawiły się zdjęcia piłkarza z inną kobietą. Teraz wyszły na jaw kulisy ich znajomości.

Jakub Rzeźniczak ma już nową dziewczynę, ale mimo to odwiedził syna w szpitalu

Nowa dziewczyna Jakuba Rzeźniczaka

Synek Magdy i Jakuba, Oliwier, jest już na świecie. Sportowiec odwiedził go w szpitalu, a nawet odebrał z niego swoją byłą partnerkę. Jak donosi jednak Pudelek, nawet tam pojawiła się jego nowa dziewczyna.

On ich odebrał ze szpitala. Przywiózł do domu. Pomógł. Był w szpitalu. Ale wtedy pod szpitalem czekała już jego nowa dziewczyna. W ten sam dzień zrobiono im zdjęcia w barze, który wy opublikowaliście.

Magdalena Stępień potwierdza rozstanie z Jakubem Rzeźniczakiem: „Nie jesteśmy już razem z Kubą”

Informator portalu donosi również, że Jakub poznał nową partnerkę w Rzeszowie, gdzie miał odwiedzić przyjaciela. Po powrocie zostawił Magdę.

Obecny związek, o ile można to tak nazwać, pana Jakuba najprawdopodobniej trwa już od końca maja. To się stało zaraz po baby shower Magdy. Ta dziewczyna jest z Rzeszowa. Kuba był w Rzeszowie z końcem maja. Tam ją najpewniej poznał. Pojechał do Rzeszowa podobno spotkać się z przyjaciółmi, miał wrócić i miało być wszystko w porządku. A wrócił i oznajmił Magdzie, że się rozstają.

Magda Stępień pokazała TWARZ synka: „Podobny do Kuby”

Źródło Pudelka zaznacza również, że Magda niczego się nie spodziewała i wierzyła w przemianę swojego partnera. Zaznacza, że dziecko nie było wpadką i ich synek jest planowany.

Magda Stępień pokazała synka fot. Instagram

Magdalena Stępień w zaawansowanej ciąży.

Magdalena Stępień w zaawansowanej ciąży. Fot.Instagram/magdalena___stepien.

Jakub Rzeźniczak i Magda Stępień z testem ciążowym

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. Instagram/jakubrzezniczak25

Rzeźniczak i Stępień w objęciach

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. AKPA

Rzeźniczak i Stępień idą za rękę

Jakub Rzeźniczak, Magdalena Stępień/fot. AKPA