Po tym jak serwowane przez TVN Kuchenne rewolucje zdobyły wysoką oglądalność, telewizja Polsat Cafe postanowiła wejść z nowym programem – Salonowymi rewolucjami.

Główną postacią show jest fryzjer gwiazd – zwany też, jak zauważa Kuba Wojewódzki, psychologiem włosów – Leszek Czajka.

Formuła jest identyczna jak w przypadku Kuchennych rewolucji – pojawia się Czajka i z podupadającego zakładu fryzjerskiego robi modne atelier, w którym wszyscy chcą się strzyc i czesać.

Program już wystartował. Premiera miała miejsce 15 marca.

Show doczekało się też już pierwszego komentarza autorstwa wspomnianego wcześniej Kuby Wojewódzkiego. Oto co gwiazdor napisał na temat programu w swojej rubryce w Polityce:

Leszek Czajka, najsympatyczniejszy krajowy stylista fryzur lub, jak to się ostatnio mówi, psycholog włosów, poprowadzi własny program telewizyjny. Rzecz nazywać się będzie „Salonowe rewolucje”. Leszek, podobnie jak Magda Gessler, odwiedzi małe salony fryzjerskie w kraju i nie rzucając k… wami, będzie im suszył głowę i dokonywał ostrych cięć.

Ciekawe, czy jeśli program odniesie sukces, pojawią się kolejne rewolucje? Na przykład Szewskie rewolucje (mogłaby je prowadzić Magda Gessler) albo Dentystyczne rewolucje (na prowadzącego proponujemy Artura Szpilkę).

Może macie jeszcze jakieś pomysły na telewizyjne rewolucje.

Kolejne Rewolucje na ekranach telewizorów (VIDEO)

Kolejne Rewolucje na ekranach telewizorów (VIDEO)

Kolejne Rewolucje na ekranach telewizorów (VIDEO)

Kolejne Rewolucje na ekranach telewizorów (VIDEO)