W grudniu ubiegłego roku Janusz Dzięcioł zginął w wyniku zderzenia samochodu osobowego z rozpędzonym pociągiem. Do zdarzenia doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w miejscowości Biały Bór, 100 metrów od miejsca zamieszkania Dzięcioła. Zwycięzca pierwszej edycji „Big Brothera” zmarł w wieku 65 lat.

Po zaginięciu Nayi Rivery udostępniono nagranie z monitoringu. Fani aktorki zwrócili uwagę na jeden szczegół

Zakończono śledztwo w sprawie śmierci Janusza Dzięcioła

Po kilku miesiącach od tragicznego zdarzenia prokuratura zakończyła śledztwo w sprawie śmierci Janusza Dzięcioła. Grudziądzka prokuratura ustaliła, że przyczyną śmierci mężczyzny był rozległy uraz głowy i podała okoliczności wypadku.

Do wypadku doszło w wyniku niezachowania ostrożności kierowcy i nieustąpienia pierwszeństwa przejazdu pojazdowi szynowemu – cytuje słowa prokurator rejonowej Agnieszki Renieckiej Gazeta Pomorska.

Ustalono też, że samochód Janusza Dzięcioła, jak i pociąg były sprawnie techniczne. Dodatkowo eksperyment kolejowy potwierdził, że sygnalizacja świetlna i dźwiękowa przejazdu była sprawna. Wykluczono też udział osób trzecich, a także poinformowano, że analiza badania krwi wykazała, że w chwili wypadku zarówno kierowca, jak i maszynista byli trzeźwi i nie byli pod wpływem środków odurzających.

ZOBACZ TEŻ:

Mężczyzna ZASŁABŁ w trakcie rozmowy z księciem Karolem (WIDEO)

Nick Cordero, 41-letni aktor zmarł na koronawirusa. Jego walka z chorobą była dramatyczna

Nie żyje Ennio Morricone. Kompozytor miał 91 lat

Janusz Dzięcioł w "Big Brotherze"

Janusz Dzięcioł/fot. AKPA

Janusz Dzięcioł w "Big Brotherze"

Janusz Dzięcioł/fot. AKPA

Janusz Dzięcioł na ściance

Janusz Dzięcioł/fot. AKPA