Od środy trwają poszukiwania Nayi Rivery, która zaginęła na jeziorze Piru w Kalifornii. Aktorka wybrała się wraz z 4-letnim synem na łódkę i słuch o niej zaginął. Dziecko twierdzi, że „mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę”. Riverę uznano za zmarłą i rozpoczęto poszukiwania w celu zlokalizowania jej ciała.

Naya Rivera może nigdy nie zostać odnaleziona. Poszukiwania są skomplikowane

Naya Rivera zaginęła. Udostępniono nagranie z monitoringu

Policja uznała, że Naya utonęła i zaczyna wątpić, że w ogóle uda się znaleźć jej ciało, a to dlatego że poszukiwana są niezwykle skomplikowane. Jezioro jest mętne, głębokie, a na dnie jest dużo gałęzi i roślinności. Mimo to nadal trwają poszukiwania ciała aktorki. Policja ograniczyła się już do poszukiwań jedynie w wodzie.

Teraz biuro szeryfa hrabstwa Ventura udostępniło nagranie z monitoringu, na którym widać jak Naya podjeżdża na parking, zabiera syna i rzeczy z samochodu, a następnie idą wypożyczyć łódź. Później wsiadają do łodzi i odpływają.

To nie jedyne, co można zobaczyć na nagraniu. Internauci zwrócili uwagę, że na wideo widać, jak na jeziorze Piru ktoś pływa na nartach wodnych. Fani aktorki uważają, że ta osoba mogła być świadkiem całego zdarzenia i powinna zgłosić się na policję.

ZOBACZ TEŻ:

Naya Rivera przed zaginięciem opublikowała fragment piosenki o TONĄCEJ MATCE

4-letni synek Nayi Rivery: Mama wskoczyła do wody i nie wypłynęła na górę

Naya Rivera ARESZTOWANA za przemoc domową

Naya Rivera z synem na ściance

Naya Rivera z synem/fot. FORUM

Naya Rivera na ściance

Naya Rivera/fot. FORUM