Tak to już jest, że w show-biznesie bywają różne sympatie i antypatie. Nie tak dawno cała Polska żyła konfliktem między Dodą i Agnieszką Szulim. Dorota Wróblewska z kolei zdecydowała się wczoraj skrytykować Natalię Siwiec, Monikę Pietrasińską i Patrycję Pająk. Teraz obrywa Natasza Urbańska. Od kogo? Od Karoliny Korwin-Piotrowskiej.

Na stronie TVN Style pojawił się właśnie fragment pierwszego odcinka najnowszego sezonu Magla Towarzyskiego, w którym dziennikarka mówi:

– Ludzie widzą ściemę, a Natasza Urbańska stara się być pomieszaniem Edyty Górniak i Barbary Streisand, czyli wszystkim tym, czym nie jest. Robi to od lat. Myśmy próbowali zebrać wszystkie jej okładki. Proszę Państwa, to się nie da, bo tego jest strasznie dużo. Uzurpacja tej dziewczyny, przekonanie o swojej wyjątkowości, mówienie o tym, że jestem za doskonała na ten kraj…

Kiedy temat schodzi na relację Nataszy z Januszem Józefowiczem, sypią się skry:

– Chcecie wiedzieć, kto rządzi w tym związku? Mam artykuł „Cień mistrza” z Newsweeka, który mówi wprost – Urbańska jest inną osobą, niż myślicie. Ona zawsze była zdeterminowanym na karierę taranem. To nie jest tak, że Józefowicz zawsze za nią stoi. On jest bardzo miłym misiem do bicia, na którego można zrzucić wszystkie winy, ale większość decyzji podejmuje ona.

Będzie skandal?

Fragment Magla Towarzyskiego tutaj.

Korwin-Piotrowska o Józefowiczu: Miś do bicia!

Korwin-Piotrowska o Józefowiczu: Miś do bicia!