Jakiś czas temu przytaczaliśmy wyimki z wywiadu Macieja Stuhra dla Newsweeka, w którym dobitnie powiedział, że nigdy nie udzielał mediom żadnych informacji o swoim życiu prywatnym, a opisywanie problemów w jego związku sprawiło, że na jego żonie Samancie urządzono publiczny lincz (więcej tutaj).

Głos w tej sprawie postanowiła ostatnio zabrać Karolina Korwin-Piotrowska, która w rozmowie z Wirtualnymi Mediami skrytykowała ten krok aktora:

– Moim zdaniem dziwnym zagraniem ze strony Maćka Stuhra jest udzielanie wywiadu „Newsweekowi Polska” należącemu do koncernu Ringier Alex Springer, który najbardziej w niego uderzył poprzez dziennik „Fakt”. Stuhr podkreśla w tym wywiadzie, że nie będzie mówił o życiu prywatnym, a za chwilę o tym życiu opowiada… Przecież to właśnie na stronie internetowej „Faktu” były najbardziej „hardcorowe” zdjęcia Samanthy Stuhr ze szpitala.

Według Korwin-Piotrowskiej, Stuhr powinien zareagować znacznie wcześniej i w inny sposób – wysyłając oficjalne pismo do mediów z informacją o tym, że nie życzy sobie publikowania informacji o jego rodzinie.

Wywiad rzeczywiście był bardzo emocjonalny. Myślicie, że Maciej postąpił słusznie? A może powinien już teraz trzymać język za zębami?

&nbsp

Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie

Korwin Piotrowska o wywiadzie Stuhra: Dziwne zagranie