Wczoraj 19 lutego do mediów dotarła szokująca informacja o śmierci Karla Lagerfelda. Jeden z najbardziej cenionych projektantów w świecie mody odszedł w wyniku ciężkiej choroby. Dzień wcześniej trafił do szpitala, jednak nie udało mu się wygrać z chorobą.

Joanna Przetakiewicz żegna Lagerfelda – przyjaźnili się przez lata

Opłakuje go nie tylko świat mody, ale również przyjaciele i fani. Wiele osób pogrążona jest w żałobie.

Karolina Korwin Piotrowska zamieściła kontrowersyjny wpis o projektancie. Postanowiła w dzień jego śmierci opublikować kolorowe zdjęcie zmarłego i podpisać fotkę słowami:

Wiem, że dzisiaj wszyscy płaczą, podobno, po Karlu, ale nie zapominajmy, ze byl on geniuszem mody, ale i zdeklarowanym fanem, propagatorem naturalnych futer. Nie ze swojego kota, of kors, ale z tysięcy trzymanych w klatkach hodowlanych zwierząt.
Poranionych, chorych, mordowanych tylko dlatego, że były piekne i jakiś fantazyjny koleś z kucykiem robił z nich ubranka.
Nie zapominajmy o tym. Tyle.
EDIT- kto weźmie teraz tego pięknego kota? Ktoś wie?

Pojawiła się ogromna ilość komentarzy oburzonych Internautów – uważają, że wpis jest nie na miejscu. Burza jaką wywołała Karolina po tym wpisie, doprowadziła, że postanowiła zablokować możliwość komentowania zdjęcia.

10 faktów z życia Karla Lagerfelda. Nie uwierzycie, od czego był uzależniony!

Co sądzicie o tym co napisała? Czy takie słowa w dzień śmierci są na miejscu?