Śmierć prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza wstrząsnęła Polską. W Warszawie ogłoszono trzydniową żałobę. Dzień pogrzebu będzie dniem żałoby narodowej, o czym zadecydował Andrzej Duda.

Prezydent Gdańska, Paweł Adamowicz NIE ŻYJE

Odwołano wszelkie imprezy masowe, jednak wczoraj odbyła się zaplanowana premiera filmu Diablo. Wyścig z czasem. Gwiazdy i celebryci pozowali z uśmiechami na ściance.

Karolina Korwin-Piotrowska ostro wypowiedziała się na ich temat na swoim fanpage’u.

Powinniście się wstydzić. Zamordowano dzisiaj człowieka. Ojca, męża, brata, wieloletniego Prezydenta wspaniałego miasta Gdańsk, lubianego przez swoich wyborców. Ludzie w całej Polsce są w żałobie. W totalnym szoku. To jest potworny moment w najnowszej historii Polski. Jest im źle. Smutno. Ludzie potrzebują wsparcia, czegokolwiek. A wy zero refleksji, zastanowienia, myśli jakiejkolwiek i stoicie se lansiarze z durnymi minami na tych cholernych ściankach…WSTYD. Kto na to wpadł? #barany

Nie zgodził się z nią m.in. dziennikarz Piotr Grabarczyk, który uznał, że zaplanowana premiera powinna była się odbyć. Tłumaczył, że na takich wydarzeniach ludzie nie tańczą i nie bawią się do rozpuku. Uznał wpis dziennikarki za nawołujący do hejtu.

Więcej tu: Korwin Piotrowska o gwiazdach, które pozowały wczoraj na ściance: barany

Wpis musiał zostać wielokrotnie zgłoszony, bo Karoliny fanpage został zablokowany, o czym poinformowała na swoim Instagramie.

Rzeczywiście przesadziła publikując tak mocny post?

Wyświetl ten post na Instagramie.

Taka sytuacja🤦‍♀️

Post udostępniony przez karolina korwin piotrowska (@karolinakp)