Dzisiaj dotarła do nas smutna wiadomość o śmierci jednego z najbardziej znanych i cenionych projektantów, Karla Lagerfelda. Opłakuje go nie tylko świat mody, ale to tam miał najwięcej fanów i przyjaciół.

Rinke Rooyens ZASZALAŁ z prezentem dla Joanny Przetakiewicz

Pożegnała go jedna z polskich projektantek, właścicielka marki „La Mania”, Joanna Przetakiewicz. Poznali się oni w 2006 roku.

Zostaliśmy zaproszeni na wspólną kolację. Polubiliśmy się z Karlem bardzo od pierwszej chwili, pochłonęły nas rozmowy o sztuce i architekturze – opowiedziała Joanna.

Projektantka pożegnała go we wpisie na Instagramie i zdradziła, że to on namówił ją do otworzenia własnego biznesu.

JOANNA PRZETAKIEWICZ NIE BOI SIĘ ODWAŻNYCH UJĘĆ. TE ZDJĘCIA TO NAJLEPSZY DOWÓD

Powtarzałeś zawsze, ze trzeba sięgać po swoje marzenia i je realizować. Tak właśnie zrobiłam.Bo we mnie wierzyłeś. Byłeś z tych ludzi, którzy się dzielili – sercem. Nigdy nie zapomnę Twojego poczucia humoru, charyzmy i inteligencji, ale to co było najważniejsze to Twoja troska, ciepło, KOCHANIE LUDZI ♥️ Zawsze byłeś niczym wysoki budynek z antenami sięgającymi chmur, które ściągały kosmiczną energię jak zasięg telewizyjny. Podkreślałeś, że ludzie, z którymi pracujesz, to Twoja rodzina. Czułam się jej częścią. Dziękuję! Byłeś wspaniałym mentorem i przyjcielem. Chciałeś się nieustannie uczyć. Dowiadywać, czytać, oglądać. A ja chcę się uczyć Ciebie. CIEBIE NIKT NIE ZASTĄPI. BYŁEŚ, JESTEŚ I BĘDZIESZ LEGENDĄ. LUDZKIM FENOMENEM

Wiedzieliście, że byli ze sobą tak blisko?