Korzystacie z konturowania na co dzień?

Nowa paletka do konturowania twarzy gwarantuje idealnie naturalny makijaż w zaledwie kilka minut.

KOZACKI test: Kosmetyki do włosów Loreal Serie Expert Inforcer

PALETKA do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette: OPINA

Zawiera różne uniwersalne odcienie, które zostały zaprojektowane przez najlepszych makijażystów. Postanowiliśmy przetestować paletkę i zobaczyć jak się sprawdza na twarzy.

Jeśli chodzi o konturowanie twarzy to często dla kobiet jest to czarna magia. Można się dużo dowiedzieć na YouTube w przeróżnych tutorialach, w jaki sposób najlepiej konturować twarz. Trzeba uważać, żeby nie uzyskać przerysowanego efektu.

Jak jest w przypadku tej paletki?

Konturowanie na mokro jest zdecydowanie trudniejsze niż na sucho, ale trzeba przyznać, że kremowa i lekka konsystencja produktu zdecydowanie ułatwia blendowanie twarzy. Oczywiście trzeba metodą prób i błędów próbować i jeszcze raz próbować, żeby dojść do doskonałości posługiwania się pędzelkiem i bronzerem.

Jeśli chodzi o odcienie – to rzeczywiście Max Factor zapewnił całą paletę brązowych odcieni. Tylko jeśli odnajdziemy w paletce te odpowiednie dla nas – reszta jest bezużyteczna.

Jasne cienie idealnie zakrywają worki pod oczami. Dodatkowo zawsze można użyć jasne odcienie do zakrycia niedoskonałości cery.

KOZACKI test: Rozświetlacze MIRACLE GLOW DUO od Max Factor

Jaka jest nasza ostateczna opinia?

Paletka jest świetnym rozwiązaniem dla kobiet, które już mają jakieś doświadczenie w konturowaniu i wiedzą w jaki sposób używać i mieszać kolory. Dla pań, które dopiero zaczynają przygodę z konturowaniem zdecydowanie polecamy bardziej zacząć od suchego bronzera, który nie pozostawi brzydkich smug na policzkach.

Konsystencja jak najbardziej przyjemna i łatwo się rozprowadza po buzi – produkt się nie waży i ładnie utrzymuje przez cały dzień.
Jednak zdecydowanie polecamy na wieczorne wyjścia!

CENA PRODUKTU to ok. 65 zł
Dostępna jest tylko w jednej propozycji kolorystycznej.

KOZACKI test: PALETKA do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette
KOZACKI test: PALETKA do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette
KOZACKI test: PALETKA do konturowania twarzy Miracle Contouring Palette