Kristen Stewart boi się, że Emma Watson ukradnie jej Roberta
Kristen Stewart ma się na baczności od kiedy dowiedziała się, że Robert Pattinson podoba się Emmie Watson.
Pattinson poznał Watson na planie filmu o przygodach Harry’ego Pottera. Niebawem mają spotkać się na planie po raz kolejny – i tym razem zdecydowanie nie będzie to film dla dzieci (więcej na ten temat tutaj).
Stewart o tym doskonale wie i boi się, że Brytyjka odbierze jej ukochanego. Już teraz urządza mu sceny zazdrości, bo w Emmie widzi potężną rywalkę.
Wszystko dlatego, że kiedyś Robert określił Emmę jako \”uroczą\”, co Kristen bardzo utkwiło w pamięci. Tym bardziej, że jako rodacy mogą mieć ze sobą ciut więcej wspólnego…
Oby dwe dziewczyny mają w sobie cos co czyni je wyjątkowe, ale jesli chodzi o to czy Watson ma jakies szanse u Roberta to moim zdaniem nie, z Kristen jest już dość długo Emma nawet gdyby staneła im na drodze to Stewart by z nią wygrała.
Kristen jest ładna i wygląda na sympatyczną dziewczynę , Emma jest również piękna i inteligętna ,ale w tej chwili jestem za Kristen . Nie chcę wierzyć plotką ,ale co widzę zdjęciaz Emmą to z jakimś innym kolesiem się całuję . Robert jest chyba mądrym facetem z tego co zauważyłam na wywiadach więc nie zostawi Kristen (tak mi się wydaję ) . O ile w ogóle są razem . Ludzie czasem trzymają się za ręcę i przytulają choć są tylko przyjaciółmi . A całują się tylko w filmie . 🙂 Jednak może są parą tylko nie chcą żeby paparatzzi mieli kolejny pretekst do skandali !
Lubię i Kristen , i Emmę. Ale moim zdaniem Emma jest o jakieś 55% ładniejsza od Kristen. Cytujęę . gość30-12-10, 22:01, Ocena: 0 +/- cytujKristen jak pozuje to albo pokazuje środkowy palec albo jak sie uśmiecha to jeszcze bardziej wygląda zamulenie. Emma jest śliczną utalentowana aktorką w której Kristen powinna czuć konkurencje.Nie sądzę żeby POWINNA na 100% czuć konkurencję ;]]. Ale z tym pokazywaniem prawda. :PP.
Wierzę w fakty- saga Zmierzcz lepiej się sprzedaje, Kristen ma wiecej dobrych ról na koncie. Już teraz poruwnuje się ją do wielkich sław a Watson jest tylko śliczną strojnisią
no niezle niezle
Kristen jak pozuje to albo pokazuje środkowy palec albo jak sie uśmiecha to jeszcze bardziej wygląda zamulenie. Emma jest śliczną utalentowana aktorką w której Kristen powinna czuć konkurencje.
gość, 28-12-10, 14:54 napisał(a):Kristen jest lepsza od tej całej watsonki pod każdym względem, np. lepiej gra, a z resztą zobaczcie jak ona się obcięła, Kristen dostała więcej ról niż Emma i nie sądzę żeby mieli ze sobą ciut więcej wspólnego. PS. Saga Zmierzch rządzi !!! z tym ciut więcej wspólnego chodziło mi o Emmę i Roberta
Emma bije tę pokrakę Kristen na głowę, jeżeli chodzi o urodę
Emma jest spoko, przestańcie, nie trzeba się na niej wyżywać, bo wolicie Roba z Kristen. Wątpię, żeby byli sobą zainteresowani a nawet gdyby, to przecież ich życie
gość, 26-10-10, 16:31 napisał(a):Rodacy?! przecież Watson jest z Francji!Watson urodziła się we Francji, ale jest Brytyjką.
gość, 04-10-10, 20:25 napisał(a):Stewart ma skurcz twarzy i przez to nie może zamknąć ust. Ona jest obrzydliwa. A Watson jest urocza i słodka, NAWET w tych włosach. I ona śmiało może nazwać się aktorką w przeciwieństwie do Krystyny.Kristen jest ZDECYDOWANIE lepszą akorką od Emmy. Ma więc ról i nagród na koncie. Może to żaden argument, ale Stewart jest po prostu w tej kategorii wygrywa.
Kristen jest lepsza od tej całej watsonki pod każdym względem, np. lepiej gra, a z resztą zobaczcie jak ona się obcięła, Kristen dostała więcej ról niż Emma i nie sądzę żeby mieli ze sobą ciut więcej wspólnego. PS. Saga Zmierzch rządzi !!!
Rodacy?! przecież Watson jest z Francji!
Robert to babiarz ……I być może dlatego jest zazdrosna 🙂 Bo sama Emma piękna nie jest
ta Watson jest brzydka …Kristen śliczna i naturalna,Robert kocha Kristen a nie jakąś głupią emme .
kristen nie ma się czego bać teraz watson jest brzydka jak dwunasta w nocy
gość, 05-10-10, 16:52 napisał(a):Mi Emma Watson utkwiła jako dobrze ucząca się NASTOLATKA z długimi, fajnymi włosami, i w inne roli jej nie widzę jakoś….po za tym Kristen ma przewagę, ponieważ ona w następnej części “zmierzchu” będzie miała więcej scen intymnych i miłosnych niż Emma, po za tym, Robert wie, że świat raczej nie przełknie myśli, że Robert odszedł od Kristen dla Emmy, po za tym jak kocha to nie opuści, to będzie prawdziwy test, czy Robert na prawdę kocha Kristen, czy to dla ściemy.drogie dziecko, trudno oczekiwać, że dwoje młodych zauroczonych sobą aktorów będzie ze sobą do śmierci. on jest bożyszczem kobiet i poszukiwaczem wrażeń jak każdy facet w tym wieku. o miłości tu raczej nie może być mowy…świat nie takie skoki w bok oglądał.
Emma to pusta panna ..widziałam z nią wywiady i zachowuje się jak taka panienka która jest lepsza od wszystkcih ;oosodówa jej uderzyła do głowy. i tyle.Kristen o wiele lepsza, nie udaje nadmuchanej lali tylko jest normalna i napewno ładniejsza 😉
Stewart ma skurcz twarzy i przez to nie może zamknąć ust. Ona jest obrzydliwa. A Watson jest urocza i słodka, NAWET w tych włosach. I ona śmiało może nazwać się aktorką w przeciwieństwie do Krystyny.
ta Watson to zdzira i tyle ..już nie raz tak o niej pisali ;oże tylko fochy pokazuje co to ona nie jest a zagrała w tylko jednym filmie harry poter i myśli że wielka gwiazda ;ooKristen jest 100 razy lepsza gra nie tylko w filmach rozdmuchanych ale też w filmach niezależenych nie zależy jej tak na sławie jak tej całej Emmie a w dodatku Emma brzydko teraz wygląda w tych włosach ..
Mi Emma Watson utkwiła jako dobrze ucząca się NASTOLATKA z długimi, fajnymi włosami, i w inne roli jej nie widzę jakoś….po za tym Kristen ma przewagę, ponieważ ona w następnej części “zmierzchu” będzie miała więcej scen intymnych i miłosnych niż Emma, po za tym, Robert wie, że świat raczej nie przełknie myśli, że Robert odszedł od Kristen dla Emmy, po za tym jak kocha to nie opuści, to będzie prawdziwy test, czy Robert na prawdę kocha Kristen, czy to dla ściemy.
Watson tragiczna :OOOblee … zachowuje się jak idiotka…Natomiast Kristen jest śliczna,świeża,naturalna ;))i ma bardzo wiele nagród na koncie a mimo to nie gwiazdorzy. W przeciwieństwie do Emmy !
Ohohoh rzeczywiście ma sie czym martwic 🙂 Emma jest wspaniala i może im namieszac 🙂 Na pewno jest lepsza od Stewart …
ja tam wole Kristen
Kristen lepsza jest od tej całej watsonki pod każdym względem. Tylko spójrzcie jak ona się obcięła, a tą chrapke na Roberta niech se wsadzi do nosa bo guzik dostanie, zresztą jak ona by z nim wyglądała
To Krystyna jest tragiczna.
omg.! Emma jest tragiczna Kristen 1o0 razy ładniejsza .
zgadzam sie z Kominiarz96 “Kristen nie ma się czego bać, jest przeciez zjawiskowa. Dla mnie jedna z najpiękniejszych kobiet świata. ” xD
Kristen wracaj do buszu! Nikt nie chce oglądac Twojej powykrzywianej w grymasach mordy!
Emma nie odbije Robert Kristin , nie wierze w to oni do siebie nie pasuja xd
Robert kocha Kristen przcież to pokazuje na każdym kroku !I to właśnie odwrotnie z ostatnich komentarzy wynika na to że to Robert jest zazdrosny o Kristen a nie odwrotnie. To ona ma już go dość bo jest tak zazdrosny o nią że ciągle jest u niej na planie bo teraz ma przerwe i na plan filmowy wraca dopiero DO “PRZED ŚWITEM’ gdzie bd znowu grał z Kristen więc nie ma się czego bać .A Emma treaz wygląda tragicznie.
Emma bije Kristen pod każdym względem. Klasy, stylu, mądrości, aktorstwa itp
Boże jaką ona ma teraz fryzuje!! (czytaj:Emma),nie podoba mi się. Dłuzsze włosy są lepsze dla niej!Nie no Kristen troc he powinna sie bać,ale moze to TYLKO plotka 😀
Emma o wiele ładniejsza, mądrzejsza – studiuje na tzw. “Ivy Ligue” , a Kristen korespondencyjnie liceum ukończyła ;), niewspominając już że Emma zawsze pięknie się prezentuje z klasą na wszystkich wyjściach publicznych.
Emma jest bardzo ładną i mądrą dziewczyną, czego nie można powiedzieć o Stewart.
ja nie moge czy ktoś naprawdę wierzy w te bzdury ? 🙂
gość, 29-09-10, 21:01 napisał(a):nie ma czego się bać. watson ma urodę gremlina i jest teraz łysa.ale całkiem wyładniała:)i hmmm biorąc pod uwagę odporność facetów na chętne laski,to raczej jej ulegnie,tak więc Kirsten ma problem…:D
Plotka jak nic choć z tą Watson to nie wiadomo bo miała wiecej chłopów niż włosów na głowie :p
nie ma czego się bać. watson ma urodę gremlina i jest teraz łysa.
gość, 29-09-10, 20:18 napisał(a):Kristen nie ma się czego bać, jest przeciez zjawiskowa. Dla mnie jedna z najpiękniejszych kobiet świata.że co proszę??!! wielka mi piękność .
Emma gorzej wygląda z krótkimi włosami.
gość, 29-09-10, 20:14 napisał(a):gość, 29-09-10, 20:08 napisał(a):emma sie sciela?;oooo stracila na urodzie..ale od sgtewart i tak jest ladniejszaChyba żart! Kristen jest obleśna.Źle przeczytałam. Oczywiście, że Emma jest ładniejsza od Kristen. Stewart jest obleśna i aseksualna.
gość, 29-09-10, 20:08 napisał(a):emma sie sciela?;oooo stracila na urodzie..ale od sgtewart i tak jest ladniejszaChyba żart! Kristen jest obleśna.
I bardzo dobrze, że się szczurzyca boi. Do pięt Emmie nie dorasta.
Kristen nie ma się czego bać, jest przeciez zjawiskowa. Dla mnie jedna z najpiękniejszych kobiet świata.
emma sie sciela?;oooo stracila na urodzie..ale od sgtewart i tak jest ladniejsza
Kristen jest lepsza!
przecież to widać że Robert nigdy Kristen nie zostawi, jak już to ona jego,on jest w nią tak wpatrzony jak w obrazek,na każdym zdj to widać na każdej sesji zdjęciowej nawet na zdj zrobionych z ukrycia przez paparazzi, a ta Emma to niby kto dla niego zagrali razem w jednym filmie i tyle a ten film w którym mają zagrać niby razem to to jest zwykła plota bo Robert już dawno temu zaprzeczył,.
a skąd wy wiecie, ze są razem. nie czaje czym taka ekscytacja.
fankasandry, 29-09-10, 17:43 napisał(a):gość, 29-09-10, 17:04 napisał(a):Kristen nie jest taką idiotka żeby być zazdrosną o głupią Emme ! Rob świata poza Kristen nie widzi a Emma to jego znajoma,tyle w temacie.No właśnie tym bardziej że Pattinson podoba się większości kobiet na tym globie 😉 więc to ze podoba się Emmie to żadne zaskoczenie chyba ;)Ja pierdziele tu siedzą jakieś zwariowane nastoletnie fanki tej pary xD