Kristen Stewart zaręczyła się z dziewczyną?!
Na jej palcu pojawił się... pierścionek zaręczynowy?

„Kristen Stewart bierze ślub” – dwa lata temu takie nagłówki nikogo by nie dziwiły, jednak minęło już kilka ładnych miesięcy od rozstania 24-latki i Roberta Pattinsona (28 l.), więc z kim Kris miałaby stanąć na ślubnym kobiercu?
Otóż od kilku miesięcy aktorka widywana jest z Alicią Cargile, swoją byłą agentką, przyjaciółką i prawdopodobnie partnerką. Panie spędziły razem święta, a na początku stycznia wyjechały razem na urlop, gdzie paparazzi przyłapali je w dwuznacznej sytuacji na plaży. Teraz, gdy na palcu Kristen pojawił się nowy pierścionek, magazyn Ok! ochrzcił go mianem „zaręczynowego”.
Na dobrą sprawę panie jeszcze się nie ujawniły, a bulwarowa prasa wysyła je przed ołtarz.
Podobną historię przechodziły Taylor Swift (24 l.) i Karlie Kloss, które prasa ochrzciła mianem uroczych lesbijek.

gość | 19 kwietnia 2015
Ale z was hmm no nie powiem, ma koleżankę a wy od razu myślicie, ze to jej dziewczyna.hahaha
gość | 24 stycznia 2015
Tak kazdy o tym wie a miała ona zniknąc z show biznesu tak powiedziala a sama ona sprzedaje swoje życie prywatne.Żałosna jest
gość | 24 stycznia 2015
przecież po pierścionek ze zmierzchi frajerzy
gość | 24 stycznia 2015
A ja nie bo co chwile narzeka ze mało kasy i jeszcze obgaduje zle o innych aktorach, nienormalna jest a pozatym udaje przy kamerach swoj usmiech a ma tak napisane w scenariuszu.Dużo osób jej nie lubi za to co zrobiła ze zdradziła Roberta, rozbiła małżeństwo i odbiła kolezance faceta.Jest nie warta ohydna z niej dziewucha![/quote ]POPIERAM 2 KOM.[/quote]Dokładnie 2 kom najlepszy :D[/quote] Masz rację co do 2 kom.
gość | 24 stycznia 2015
Zrozum jej nikt nie lubi w Polsce