Nadchodząca książka księcia Harry’ego budzi wiele emocji. Choć fani rodziny królewskiej są rozgrzani do czerwoności ciekawością, co może ujawnić, to jego własny ojciec stawia twardy warunek: jeśli Harry opublikuje w niej coś o Camilli, dostanie bana na udział w koronacji, twierdzą brytyjskie media.

Kto kłamie?! Książę Harry i Meghan Markle mają SPRZECZNE wersje zdarzeń

Książę Harry nie może pisać o Camilli

To co innego, jeśli Harry zaatakuje w swojej książce Karola, jest w stanie „wziąć to na klatę”, ale jeśli umieści watki odnośnie Camilli w swojej książce, nie mam wątpliwości, że wybierze Camillę – powiedział informator  dziennikowi The Daily Beast, dodając, że nowy monarcha jest „niesamowicie opiekuńczy” dla swojej drugiej żony.

Według innych źródeł 38-letni Harry i jego żona Meghan Markle znajdują się na wstępnej liście gości na koronację, która odbędzie się w 2023 roku. Ich obecność jednak nie jest na ten moment zagwarantowana. Mogą zostać wezwani, a mogą też być z niej skreśleni.

Page Six ogłosiła w lipcu 2021 r., że książę pisze książkę, która ma zostać wydana w przyszłym roku. Pamiętnik Harry’ego miał początkowo zostać opublikowany w listopadzie, ale data została przesunięta na lato.

Jak naprawdę nazywa się książę Sussex? Nie ma pojęcia dlaczego ludzie nazywają go Harrym!

Na początku tego miesiąca królewski biograf Tom Bower powiedział Page Six, że 73-letni Charles i członkowie jego rodziny są „bardzo zdenerwowani” książką, nazywając ją „bombą zegarową”.

Bower wierzy, że książka ukaże się „w okolicach Wielkanocy”, zauważając, że będzie zawierała rozdział o pogrzebie królowej Elżbiety II w zeszłym miesiącu.

Będzie po prostu więcej materiału o tym, jak zostali zlekceważeni i cała reszta inwektyw przeciwko rodzinie królewskiej – wyjaśnił. To opóźnianie sprzyja dodawaniu kolejnych zjadliwych treści.

Książę Harry wyznał, że mają z Meghan aż 3 psy asystujące tzw. ESA

Chociaż korona natychmiast przeszła z Elżbiety na Karola, jego koronacja nastąpi dopiero 6 maja. Jest zaplanowana na ten sam dzień, co czwarte urodziny syna Harry’ego, Archiego.

Britain’s King Charles and Queen CamillaForum

A  Forum