Królowa Camilla (76 l.) w środę odwiedziła Wyspę Man w błękitnej kreacji, a jej ogromna broszka z szafirami i diamentami okazała się być subtelnym wyrazem wsparcia dla jej synowej księżne Kate. Królowa miała na sobie historyczną broszę należącą pierwotnie do królowej Wiktorii, który bardzo przypomina słynny pierścionek zaręczynowy księżnej Walii.

Królowa Camilla rezygnuje z dam dworu

Podobno brosza, którą miała na sobie królowa Camilla ma co najmniej 40 karatów. To dzieło sztuki biżuteryjnej zostało zamówione przez księcia Alberta i podarowane królowej Wiktorii w dniu jej ślubu w 1840 roku. Jej wartość oceniana jest na ok. 10,1 miliona dolarów.

Podobieństwo efektownej broszy do pierścionka zaręczynowego księżnej Walii nie jest przypadkowe. To właśnie ona miała zainspirować model pierścionka zaręczynowego Kate Middleton, który niegdyś został podarowany księżnej Dianie przez księcia Karola.

królowa Camilla

Słynna brosza królowej Victorii

Publiczne pojawienie się królowej Camilli jest następstwem wiadomości, że dokumentacja szpitalna księżnej Walii z The London Clinic, mogła ulec ujawnieniu lub nawet wykradzeniu.

Królowa Camilla uderza w Meghan Markle

Księżna Kate (42 l.) nie pojawiła się publicznie od prawie 3 miesięcy, cp sprawiło, że powstały liczne teorie spiskowe. A użytkownicy mediów społecznościowych oskarżają ją o m.in. używanie sobowtóra i nie tylko. Mimo, że w niedzielę zauważono ją na weekendowym targu w Windsorze, w sieci krążą plotki, że tak naprawdę to nie była ona…

Zajrzyj do galerii zdjęć poniżej: