Okazuje się, że królowa Camila (75 l.) miała największy problem z Harrym i Meghan. A po tym, jak jej pasierb określił ją w swojej książce jako „nikczemną macochę” ta na pewno nie będzie bronić ich przed publiką i innymi członkami rodziny. A co więcej, nawet wbije im szpilę. Królowa Camilla podczas wyścigów Royal Ascot 2023 wysłała wiadomość do Meghan Markle, wybierając strój… marki Dior.

Królowa Camilla rezygnuje z „dam dworu”

Królowa Camilla założyła na tę okazję biały płaszcz i sukienkę od Diora, zaledwie kilka dni po tym, jak pojawiła się wiadomość, że Markle jednak nie podpisze kontraktu ze słynnym francuskim domem mody.

Chociaż księżna Sussex oficjalnie nie współpracuje z Diorem, jest fanką marki od lat i często nosiła szyte na miarę projekty Dior. Podobno Meghan także korzysta z kosmetyków Dior Beauty.

Królowa Camilla wbija szpilę Meghan Markle

Królowa Camilla z pewnością wiedziała co robi. Wybierając właśnie wyścigi konnych w Ascot, by założyć projekt Diora. Do tego w 2018 roku Meghan Markle zadebiutowała w Ascot, mając na sobie Diora.

Oto król i królowa Wielkiej Brytanii

Plotki głoszą, jak bardzo wszyscy byli szczęśliwi, że Meghan i Harry’ego nie było z nimi. Podobno rodzina z królową na czele „obwinia Meghan za cały bałagan”.