Czyżby szykowało się spotkanie Harry’ego i Meghan Markle z królową Elżbietą II? Zagraniczne media twierdzą, że jest na to szansa, bo ponoć sama monarchini oficjalnie zaprosiła wnuka z małżonką na swoje urodziny.

Królowa Elżbieta i książę Filip już zaszczepili się na COVID-19!

Królowa Elżbieta zaprosiła Harry’ego na urodziny

Królowa Elżbieta urodziła się 21 kwietnia i swoje urodziny obchodzi dwa razy – właśnie w kwietniu, a także w czerwcu. Latem jest to oficjalne świętowanie i wówczas organizowana jest wielka parada. Ta tradycja sięga aż 125 lat, a w ubiegłym roku, po raz pierwszy w historii urodziny królowej wyglądały inaczej. To ze względu na wybuch pandemii koronawirusa.

Dla dobra i bezpieczeństwa obywateli, królowa zrezygnowała z państwowych obchodów swoich 94. urodzin. Świętowanie zostało przeniesione na zamek w Windsorze, gdzie cała uroczystość trwała ponoć jedynie ok. 20 minut. Ponoć Królowa Elżbieta II chce, aby w tym roku jej urodziny wyglądały inaczej i w związku z tym miała wysłać oficjalne zaproszenie na jej urodziny dla Harry’ego, Meghan i Archiego. Zagraniczne media dodają, że nie tylko chce świętować w gronie bliskich osób, ale poważnie rozważa powrót do pracy i obowiązków.

94-letnia monarchini widziała, jak jej kalendarz został zdziesiątkowany przez pandemię koronawirusa, ale chce wrócić do pracy w nadchodzących miesiącach – podaje portal Mirror.

Myślicie, że Harry i Meghan skorzystają z zaproszenia i wraz z Archiem odwiedzą królową w Wielkiej Brytanii?

ZOBACZ TEŻ:

Książę William jest WŚCIEKŁY na Meghan i Harry’ego. Już wynajął prawników

Meghan i Harry podpisali kolejną umowę na 30 milionów funtów

Meghan Markle i książę Harry podczas podróży po Afryce

Meghan Markle i książę Harry/fot. FORUM

Królowa Elżbieta

Królowa Elżbieta/fot. Forum