Królowa Elżbieta w miniony piątek zorganizowała przyjęcie w ogrodach Eden Project w Kornwalii dla przywódców G7. Niewiele osób zwróciło uwagę na pewien szczegół, który mógł był związany z Meghan i Harrym.

Królowa przekazała wiadomość Meghan i Harry’emu?

Po słynnym wywiadzie u Oprah, książę Harry nie zakończył serii swoich osobistych wyznań, które dotyczyły także trudnych relacji z monarchią, a zwłaszcza z ojcem.

ZOBACZ: Książę Harry przyłapany na KŁAMSTWIE dotyczącym swojego dzieciństwa. Są dowody

Królowa jednak zawsze bardzo kochała Harry’ego i nawet w takiej sytuacji okazuje mu wsparcie. Podczas słynnej rozmowy z Oprah, akurat na jej temat razem z Meghan wypowiadali się ciepło.

Podczas spotkania G7, Elżbieta II miała na sobie kwiecistą sukienkę i broszkę, w której dostrzeżono specjalne znaczenie. Przedstawiała proso i pochodziła z Botswany. Została jej podarowana w 2007 roku przez prezydenta Republiki Botswany na spotkaniu szefów rządów Wspólnoty Narodów w Ugandzie.

Broszka królowej Elżbiety fot. Reuters / Forum

Nie od dziś wiadomo, że Bostwana to wyjątkowe miejsce dla Meghan i Harry’ego.  To tam spędzili swoją pierwszą podróż jako para. Czyżby broszka była ukłonem w ich stronę?

Przyjęcie u królowej Elżbiety dla przywódców G7. Księżna Kate w bieli, żona Borisa Johnsona zadała szyku (ZDJĘCIA)

Z drugiej strony, ponoć w ogrodzie Eden Project w Kornwalii, gdzie odbył się szczyt G7, znajduje się proso, więc biżuteria mogła być związana właśnie z tym.

Spotkanie G7 w ogrodzie Eden Project fot. Reuters / Forum

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry'ego

Meghan Markle w dokumencie księcia Harry’ego fot. YouTube