Co się dzieje z tym Harrym? Książę Sussex stwierdził, w jednym z wywiadów że „nigdy nie jeździł na rowerze ze swoim tatą”, księciem Karolem. Jednak wiele lat temu pojawiły się zdjęcia przedstawiające księcia, który jeździ ze swoim ojcem na rowerze i to przy wielu okazjach. Podczas wywiadu przeprowadzonego w marcu tego roku przez Oprę Winfrey, Harry wymienił jazdę na rowerze jako jedną z wielu zalet życia w Kalifornii po tym, jak para zrezygnowała z pełnienia funkcji brytyjskiej rodziny królewskiej w zeszłym roku.

„Najważniejszym wydarzeniem dla mnie jest posadzenie [mojego syna Archiego] z tyłu roweru w jego małym dziecięcym foteliku i zabranie go na przejażdżki rowerowe, co jest czymś, czego nigdy nie byłem w stanie zrobić, gdy byłem młody z własnym ojcem”

Książę Harry zdradził jedno z pierwszych słów Archiego. Wywołało bolesne wspomnienia

Książę skłamał o własnym dzieciństwie

W mediach pojawiło się nie jedno, a kilka zdjęć z przeszłości Harry’ego, które przedstawiają, że jako dziecko jeździł na tylnym siedzeniu roweru swojego ojca. Na jednym zdjęciu z 1990 roku widać młodego Harry’ego siedzącego na siedzeniu przymocowanym do tylnej części roweru Karola, u boku jadącego małego księcia Williama.

Zdjęcia możecie zobaczyć tu.

Na kolejnej czarno-białej fotce z 1988 roku, która pojawiła się w internecie, książę Karol siedząc na rowerze ciągnie Harry’ego w dziecięcym wozie za sobą, podczas rodzinnego pobytu w Szkocji. Kolejne zdjęcie z 1989 roku pokazuje Williama i Harry’ego oraz ich rodziców, Karola i Księżną Dianę, pozujących razem na Wyspach Scilly – każdy na swoim rowerze. Mówi się, że Kate publikując zdjęcie swojego syna Louisa na rowerze, właśnie chciała dopiec mu za kłamstwo.

Tego nie zauważyliśmy – księżna Kate zdjęciem Louisa przekazała ukrytą wiadomość Harry’emu?

Książę Harry nie przestaje zaskakiwać nie tylko swojej rodziny, ale już chyba wszystkich. Wyciąganie brudów i pranie ich w amerykańskich mediach jest zwyczajnie niesmaczne. A biorąc pod uwagę, że jego zarzuty okazują się zwyczajnym kłamstwem, nie wiem co myśleć na temat małżonka Meghan Markle. Można pomyśleć, że zapomniał, ale podobno jazdy na rowerze… się nie zapomina?

Meghan Markle i książę Harry

Meghan Markle i książę Harry fot. / Backgrid USA / Forum

William i Harry z księżną Dianą

William i Harry z księżną Dianą fot. Archives / Forum

Książę Karol ma koronawirusa

Książę Karol fot. Forum