Meghan Markle od ślubu jest w złych relacjach z ojcem, Thomasem Markle. Zaczęło się od ustawki z paparazzi przed ceremonią, później on nie pojawił się na uroczystości ze względu na zły stan zdrowia. Najgorsze dla żony Harry’ego było to, jak sprzedał jej prywatny list do mediów.

Prawnicy ujawnili SMS-y Meghan i Harry’ego do Thomasa Markle’a

Ojciec oczernia Meghan Markle

Wyjaśnienia Meghan Markle i jej ojca Thomasa, dotyczące ich relacji i sytuacji ze ślubem, różnią się. Teraz w programie „The Big Question”, mężczyzna znów postanowił oczernić córkę.

Już wcześniej pojawiały się doniesienia, że chce ją pozwać ze względu na brak kontaktu z wnukami, Archiem i Lilibet. Po raz kolejny zapewnił, że będzie o to walczył. Wrócił też do tematu ślubu.

Leżałem w szpitalu, mówiłem im o tym, mówiłem, że nie mogę pojawić się na ślubie, a oni się do mnie od tamtego czasu nie odzywają. Przecież jak masz kogoś bliskiego w szpitalu, to chyba interesuje cię, czy żyje, czy umarł, prawda?

Thomas Markle znowu atakuje córkę. Grozi, że pozwie ją do sądu

Uznał, że jego córka tak się zmieniła, że nie jest już tą samą osobą. Oskarża ją o ciągłe kłamstwa m.in. odniósł się do afery, w której wyszło, że Meghan kłamała o „sekretnym ślubie przed ślubem”.

Wyszło na jaw KŁAMSTWO Meghan i Harry’ego. Powiedzieli nieprawdę podczas wywiadu u Oprah?

To nie jest moje dziecko. To nie jest Meghan, jaką znam. Moja córka była znacznie bardziej kochającą osobą niż ta, którą teraz obserwujemy.(…) Kłamała. Kłamie od lat. Opowiadała bzdury o biskupie.

Do czego jeszcze się posunie?

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle

Thomas Markle, ojciec Meghan Markle fot. Backgrid USA / Forum

Meghan Markle

Meghan Markle fot. Forum, Backgrid USA

Książę Harry Meghan Markle w niebieskiej sukience

Meghan i Harry fot. Forum