W Dzień Dobry TVN zaprezentowano materiał z nagrania Top Model w Indiach. Podczas zagranicznej wyprawy zaplanowano sesję zdjęciową Joanny Krupy ze słoniami. Modelka opuściła plan, bo jej zdaniem zwierzęta były krzywdzone.

– Nie, oni mają te fatalne haki. Przepraszam, ale do cholery jasnej nie zrobię tych zdjęć – powiedziała, popłakała się i odeszła.

Kiedy już emocje opadły, przed kamerą DDTVN Krupa wyznała:

– Ja kocham zwierzęta ponad wszystko. To jest od serca wszystko co mówię, to nie jest do prasy, żeby w mediach mówić, żeby było ogłoszone o mnie. To jest moja pasja. I jak ja widzę, że skrzywdza się zwierzęta, ja nie mogę tam być. I can`t support it.

Reporter śniadaniówki opowiedział jurorce Top Model, że po jej interwencji pozwolono słoniom na więcej swobody. Wywołało to kolejne wzruszenia.

– Nie mów mi, bo będę płakać znowu. Popłakałam sobie, bo dla mnie to jest przykro, zwierzęta powinny być free. Jak jeszcze widzę te takie metalowe rzeczy ostre, co używają, żeby ich trenować, to mi serce pęka naprawdę – mówiła Krupa.

Jedno trzeba przyznać, Dżoana, cokolwiek o niej powiedzieć, w swoim podejściu do ochrony praw zwierząt jest nieugięta i autentyczna.

Czy waszym zdaniem, rezygnując z zaplanowanej sesji, zachowała się profesjonalnie?

Krupa zapłakana zeszła z planu zdjęciowego Top Model

Krupa zapłakana zeszła z planu zdjęciowego Top Model

Krupa zapłakana zeszła z planu zdjęciowego Top Model