Czy Krystian Kukułka to drugi Małaszyński? Zdania są podzielone, jedno jest pewne – młody aktor ma liczne grono wielbicielek i fanek, a rola w Barwach szczęścia powoli, acz systematycznie poszerzała mu perspektywy zrobienia kariery.

Jak wyglądały początki związku Mariny i Wojtka Szczęsnego?

Kukułka nie tylko gra w serialu – jest również gospodarzem programu Dzień dobry Polsko. Aktor pojawia się też na deskach stołecznego teatru Syrena.

W rozmowie z agencją informacyjną Newseria Lifestyle Krystian Kukułka zdradził, że początki kariery aktorskiej były bardzo trudne. W 2014 roku aktor przeprowadził się do Warszawy. Zarobionych w serialu pieniędzy nie wystarczało na życie. Kukułka dorabiał jako kelner i barman.

Dziś nie wstydzi się pracy w tej roli, ba! Zdaniem Kukułki to start taki sam, jaki miało wielu gwiazdorów Hollywood:

– Poczytaj sobie biografie amerykańskich aktorów, każdy zaczynał albo od zmywaka, albo od tacy. Gastronomia jest nieunikniona w naszym zawodzie, myślałem, że mi się upiecze, ale tak się nie stało – mówi Krystian.

Jak wyglądały początki kariery Doroty Gardias?

Aktor wspomina, że kilka lat temu żył niejako w światach równoległych:

– Miałem zderzenie dwóch światów, gram w serialu, portale plotkarskie czy gazety piszą o mnie: gwiazda serialu, a tu jestem normalnym chłopakiem, który pracuje na barze i użera się często z pijakami albo wysłuchuje historii, których nie chce słuchać – opowiada Kukułka.

Krystian Kukułka jak gwiazda Hollywood: Każdy zaczynał albo od zmywaka, albo od

Krystian Kukułka jak gwiazda Hollywood: Każdy zaczynał albo od zmywaka, albo od

Krystian Kukułka jak gwiazda Hollywood: Każdy zaczynał albo od zmywaka, albo od